Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szólitottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szólitottatok már le pasit utcán? Vagy Szólítanátok? és ha igen/nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha! :D Szerintem ez férfidolog, sose merném, félek hogy könnyűvérűnek néznek..
2012. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem néznélek annak :D
2012. júl. 16. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok:D De nekem ez a 'parám'. Mondjuk 18 vagyok, nem valami nagy kor, de akkor is: szerintem egy nőnek kell hogy legyen ilyen téren némi tartása:D Szemezésig megyek el.. Amúgy honnan tudnád, hogy nem néznél annak?:D Engem ígyis mindenki plázacicának tart, pedig ez csak külcsíny.. :)
2012. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. Igazad van nem tudhatom biztosra, így belegondolva lehet kicsit mégis annak tartanálak :)
2012. júl. 16. 00:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem se vagy az, mert tudsz helyesen írni :D
2012. júl. 16. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan le lehet én is oda mentem majd beszélgettünk 5-10 percet és én adtam meg a számom
2012. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem volt még ilyen és nem is lesz. a pasinak a dolga, hogy kezdeményezzen. ha meg nagyon bejön de ő nem jön oda, akkor se fogok odamenni. ha benne nincs annyi, hogy kezdeményezzen, nem illünk össze.
2012. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szólítottak még sajnos engem lányok, de tudom haveromról, hog yőt már hárman is! A gyerek egyszerűen egy kigyúrt, 180cm magas, jóképű, férfias aarcvonásai vannak és emiatt tapadhatnak rá a lányok. Irigylem amúgy, jó neki. :)


Bezzeg én akárhány lányt szólítottam is le lényegében sosem lett semmi jó a számomra belőle, sőt...

2012. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tettem még ilyet soha. Mármint azért mert tetszik. Olyan volt már, hogy útbaigazítást kértem vagy egyebek. Tehát nem arról van szó, hogy nem merem. Azért nem mert nem érzek erre az égvilágon semmilyen vágyat.
2012. júl. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!