Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit jelent ez? Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit jelent ez? Ti mikor szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem és a suliban így év vége fele folyamatosan mikor találkoztam vele rám nézett és elkezdett mosolyogni és amikor valami baromságot csinál és elrontja akkor is rám néz és elmosolyodik (nagyon aranyosan).

2012. júl. 16. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki. ennyii...
2012. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejösz neki :)))))
2012. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd!
2012. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
meg akar dugni
2012. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) De én viszont nem nézek ki olyan jól és ő nagyon aranyos de én talán még az átlagosnál is lejebb vagyok mondjuk minden barátom azt mondja hogy jó nézek ki de szerintem csak kedvességből mondják. :( És ez a fiú átlagon felüli nagyon is és ezért nem értem talán csak azért mosolyog mert csúnyának talál?
2012. júl. 16. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, azért biztos nem mosolyog rád, mert csúnyának talál :d
2012. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CsAM válasza:
Olyan vagy mint az uncsim... A legszebb no akit ismerek es huzza le magat mondvan hogy 174 cm magas egy lanynak -.- 0 onbizalom. Mosolyogj ra vissza...
2013. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!