Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Facebookon van egy lány aki tetszik.. Valószínűleg tetszek én is neki mert lájkolta 1-2 képemet. De hogy írjak rá? Mit írjak neki? Hogy hozzak fel akármilyen témát? Semmit nem tudok róla... Nem szokásom facebookon ismerkedni inkább személyesen szoktam de most erre nem nagyon van lehetőség mert másik városba lakik :/
2012. júl. 16. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
az, hoyg lájkolta a képed, nemazt jelenti, hogy tetszel neki.
2012. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Szia! Lenne kedved beszélgetni?" Ennyi :)
2012. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azért lájkolta mert nincs jobb dolga :D vagy nem tudom.. az meg h "Szia nincs kedved beszélgetni" ezzel nem indítok el egy témát.. válaszol rá igennel vagy nemmel azt ennyi.. Amúgy 17/f vagyok
2012. júl. 16. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
de kiderítheted hogy érdekled-e, mert ha azt írja hogy nem akkor vége. amúgy kérdezd meg hogy hogy telik a nyara, mennek-e mentek-e kirándulni stb. ez a legaktuálisabb téma amiben tudtok beszélgetni. találd fel magad. ha akar veled beszélgetni akkor nem csak 1-2 szóban fog válaszolni.
2012. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) de hogy kezdjek bele? :) Milyen indokkal írjak rá? Ezzel vagyok bajban :) Ha pl ezt írom hogy "Szia egész csinos lány vagy van kedved ismerkedni"? ez túl nyomulós.. Szóval azt nem tudom hogy hogyan kezdjek bele. Hogy ne legyen se túl nyomulós se bunkó... Meg béna se :D
2012. júl. 16. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
pont most olvastam egy válaszban hogy mondhatsz bármekkora baromságot is ha tetszel neki akkor is szóba áll veled, de ha nem akar akkor úgysem fog bármit mondasz.
2012. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért lehet hogy ha valami hülyeséget írok neki gyorsan kiábrándul belőlem.. :D
2012. júl. 16. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

írták már

"szia van kedved ismerkedni?"

hol szoktatok találkozni? szoktatok egyáltalán?

írj rá nyugodtan, nincs vesztenivalód, visont annál öbbet nyerhetsz. jobb megtenni mint megbáni hogy nem tetted meg. én is ilyen helyzetben voltam nem olyn rég, ráírtam a lányra de én nem kellettem neki és azóta van másik baátnőm.

próbáld meg, nem veszítesz vele semmit.

2012. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De. Az önbizalmamat :/
2012. júl. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!