Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal nem jöhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal nem jöhetnék össze randizás nélkül? :D

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nagyon tetszik egy lány (18 évesek vagyunk mind ketten) és szerintem neki is bejövök. És a problémám, hogy nem merem elhívni randizni. Nem akarok kifogásokat keresni de szerintem tudom az okát. Egyszerűen nagyon fukar vagyok magammal és másokkal is. Eddig nem volt sok barátnőm és azok nem is komolyak voltak. Ez úgy gondolom komoly lenne DE gondolom egy randin nekem kell állni az összes költségét vagy ti hogy szoktátok? (hozzáteszem nem vagyunk nagyon szegények csak spórolós a családunk) Tehát randizás nélkül nem tudunk valahogy összejönni? :D Vagy történt már meg valakivel ilyen, hogy csak találkozgattak, beszélgettek és minden pénz költés nélkül összejöttek? Persze később vennék neki ezt-azt de most míg nem jövünk össze az szinte kidobozz pénz lenne...
2012. júl. 16. 23:05
1 2
 1/18 AvernusTriad ***** válasza:
Értem a logikád, de valahogy nem tetszik a hozzáállásod...
2012. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BB Ádám ***** válasza:
ömm ha elmentek sétálni és meghívod egy fagyira meg egy üdítőre esetleg valami kajára, aor akár 1500ból kijössz, vagy ez már sok?
2012. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egy baratno eleg koltseges, szal ez nem a te vilagod:)) Am meg nem muszaj beuljetek valahova. Setaltok egyet, max vesztek egy fagyit, annyit meg ugy ra mersz szanni?
2012. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 BB Ádám ***** válasza:
100%
ha fontos annyira zsugori nem lehetsz... jeggyűrűt majd alufóliától formálsz neki?
2012. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jó hozzáállás. ne csodálkozz,hogy nem fog összejönni a dolog.
2012. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az nem pénz kidobás, ha valami értelmes mennyiséget költesz magadra és egy neked kedves emberre. És igen, a randit neked illik állni, pláne addig, míg tényleg egy pár lesztek. Kicsit szerintem gondold át ezt az egészet, és ne befektetésnek tekintsd a randit, hanem egy kellemes délutánnak,estének, aminek akár egy kapcsolat lehet a következménye. Hajrá
2012. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Már bocs de egy fagyit vagy üdítőt sajnálsz egy lánytól akivel ráadásul össze is akarsz jönni? Ha tényleg nincs rá pénzed oké, de ha ennyire fukar vagy akkor ne is jöjjetek össze.
2012. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már ezeket a dolgokat nekem de később továbbtanulásra gyűjtök de addig is össze akarok vele jönni... De tényleg csak én fogom fel így a dolgokat?
2012. júl. 16. 23:16
 9/18 BB Ádám ***** válasza:
1500 forint a tovább tanulásodra semmi, mondcsak pucéran mászkálsz 9 méteres hajjal meg szakállal, mert ugye a ruha és a fodrász pénz..... a tanuláson kívül van másis az életben
2012. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Én is műtét és orvosi kezelés nélkül akarok gyógyulni és költséges szervíz nélkül akarom hogy megjavuljon a kocsi és frissüljön benne az olaj.
2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!