Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit akar?

Figyelt kérdés
van egy lány most jelenleg legjobb haveri státuszba tudjuk egymást de régen szerelmes voltam bele ezt ö is tudta de nem zavarta nem hagyott ott és nem jöttünk össze mostanáig naponta beszélünk 20 perceket telefonon de a nyár elején leköltöztek vidékre én meg Budapest mellet lakom nah de az a lényeg h most meg le hívót egy egész hétvégére hogy aludjak náluk mit akarhat tőlem csak szimplán haverkodni vagy többet is akar? én már nem szeretem ö 14/L én 15/f le menyek vagy ne csak haverkodni akar vagy többet?? kérem bunkók kíméljenek nem vagyok kiványcsi a bunkoságokra
2012. júl. 17. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves lány szerintem semmi olyat nem akar, és nem is akarhat még. Szimplán csak haverkodni akar. De ha többet is akkor mindenképpen utasítsd vissza!
2012. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az van hogy ismerem és amennyire ismerem nem tudom eldönteni hogy mit akar mert kinézném belőle hogy többet is akar mint barátkozni de én már nem akarok többet
2012. júl. 17. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott a válasz.
2012. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jojo de én emeg semit nem akarok töle csak haverkodni és nem akarom megsérteni akkor most ne menyek le??
2012. júl. 17. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

De, menj le, a barátságotoknak biztos jót tesz. Ha meg többet akarna, megmondod neki, hogy sajnálod, de te már nem érzel iránta ugyanúgy, mint régen.

Vagy akár rá is kérdezhetsz egy telefonbeszélgetés alkalmával, hogy mit fogtok majd csinálni, ha ott leszel. Azért a válaszból már leszűrheted, ha nem 'tiszták' a szándékai.

2012. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt tom h sátorozni fogunk meg filmezni de ez egyaránt lehet haveri is meg romantikus
2012. júl. 17. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!