Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-17 éves srácok, pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-17 éves srácok, pasik! Nektek milyen csajok jönnek be, kik szimpatikusak? 14/L

Figyelt kérdés
Milyen szempotok alapján ítélkeztek,Külső, belső, minden, légyszi kort is írjatok!

2012. júl. 17. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgy teszed fel ezt a kérdést mintha nem lenne... őő várjáá... ja igen 5985 ugyanilyen kérdés
2012. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Te tetszenél *-*

Egyébként a feszes mellű, jó alkatú csajok jönnek be...

Most csak ennyit mondhatok. Kor.

2012. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Én nem nagyon válogatok, persze az előny ha feszesek cicik, jó a fenék... De ugyanúgy tetszenek a kis cicivel rendelkező lányok, mint a nagyobb mellű lányok. A magasság sem számít, ha van kedved ismerkedni, írj privátban, te is biztos bejönnél. :) 16/F
2012. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
A barátnőm.
2012. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jó segge legyen, ne legyen nálam magasabb, ne legyen dagi. Legyen kedves és okos
2012. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok, írj privit, és megmondom,h bejössz-e nekem15/f
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Duci, kedves aranyos, kicsit alacsonyabb, nem bunkó, ne legyen flegma, ne cigizzen ne drogozzon ne legyen ribanc. Értelmes, viszonylag okos, stb.. Kissé régimódi ízlésem van, ez van.

15F voltam

2012. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideálom, a combosabb 30évesek meg a törpe 14 évesek is bejöhetnek, ilyen szinten nem vagyok olyan válogatós mint az átlag de meg kell ütnie egy szintet! (mell méret nem lényeges csak a forma, legyen 170 centi alatt mert afeletti lányoktól már parázom :D)

Legyen aranyos/bájos, ne ilyen bunkó-flegma párosítás, azokból túl sok van MO-on, ne legyen túl okos sem, jó lenne ha szeretné az animéket, és a csokit.

Nah kb ennyi :D


F18 183cm vékony/szálkás, előnyös fejjel (nem vagyok beképzelt, bár az lennék...)

2012. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
De kinyalnám a puncidat most így magányos estéim egyikén! :D
2012. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:D hát én szeretem a szőkéket a kékszeműeket a feszes mellűeket nem muszáj nagy mellnek lennie és szép ápolt bőr;) 15/F
2012. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!