Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam félre a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam félre a srácot egy kb 20 fős házibuliban?

Figyelt kérdés

Ez egy kb 20-25 fős házibuli lesz, de kinn leszünk az udvaron, bográcsozunk, valószínűleg mindenki inni fog, ezerrel szól majd a zene. Én szeretnék majd félrehívni egy srácot,hogy kettesben is beszélgethessünk egy kicsit,de kéne egy ürügy,mert csakúgy nem merem megkérni,hogy jöjjön arrébb velem kettesben beszélgetni. Valószínűleg ott lesz majd körülöttem,beszélgetni fogunk,de én kettesben akarok vele. Hogy oldjam ezt meg?

19/L


2012. júl. 18. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy lecumizod,garantáltan menni fog
2012. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki az igazat ?:D nem igaz h 16 éves létemre nekem kell ezt megmondani :D egyszerűen menj oda hozzá,figyu,díjazni fogja,ha pedig még nem is gynakodik h teccik neked akkor csak egyszerűen beszélgetni,hidd el nem kell ürügy :P írj nyugodtan követni fogom a hozzászólásokat
2012. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudnál nekem kicsit segíteni bent?
2012. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én nem merem csak így félrehívni... annyira nem vagyunk jóban még.
2012. júl. 18. 23:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig az a legjobb,hogy elhívom arrébb,ahol csend van,mert nem bírom a hangos zenét.:D
2012. júl. 18. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
az első kettőre hát ink az elsőre ne figyelj a másodiknak meg a második beszólására ne figyelj XD második te hülye vagy XD
2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még mindig a kis 16 éves p'ö'cs vagyok,menj oda hozzá,hívd el hidd el meni fog és keressetek közös témákat :D
2012. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!