Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy észrevegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen az ugymond, , kiszemelt"pasi?

Figyelt kérdés
Haverok voltunk-vagyunk beleszerettem és nemtudom elfelejteni elég messzelakunk egymàstò sajnos de mit csinàljak hogy belémszeressen (belémzúgjon)?
2012. júl. 19. 08:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Most ak sokat segitettél...
2012. júl. 19. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudunk elég háttérinfót a dologról, jó lenne ha bővebben leírnád. Akkor majd tudunk segíteni.
2012. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutasd ki neki hogy érdekel hivd többször felétek hogy találkozzatok szerintem egy idő után le fog neki esni és majd meglátod mit reagál
2012. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a nemiszerved az a lényeg
2012. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mit irjak le még mire vagytok még kivàncsiak?

Mit irjak még le hogy segîteni tudjatok?

2012. júl. 19. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet elérni egyetlen pasinál sem, hogy beléd szeressen csak úgy heccből. Ez nem tudom hogy fordult meg a fejedben. Mi nem olyanok vagyunk, hogy ha azt mondják szeressünk akkor azt tesszük. Kivétel persze, ha jól főz az illető és minden este hoz két doboz sört. De ez nem te vagy! c(:


Annyit tehetsz maximum, hogy elmondod neki mit érzel. Ez két szóval kivitelezhető. "beléd szerettem"

Ha azt mondja, hogy te is szimpatikus vagy neki, esetleg hasonló, akkor ott lehet valami kis szikra és van esélyed, ha viszont elutasít el kell fogadnod a tényt, hogy nem lesz a tied.


De amíg ez frászbúkon megy 300 km-ről naponta 1.500 "szeretlek cukorbógyóm, mézesmadzagom, kicsikém" üzenettel az idővonaladon addig nem látom sok értelmét ennek az egésznek. Esetleg annyit, hogy összenyálazzátok a fészt és lesz egy elpocsékolt hónapotok az egész hülyeségre.

2012. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pl milyen a kapcsolatotok, mennyit beszéltek, találkoztok-e mostanság, mióta ismeritek egymást, milyen távol laktok egymástól, te bejössz-e neki, van-e most neki vagy neked párkapcsolatod stb stb...
2012. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát beszélőviszonyban vagyunk fojamatosan hiv h mizujs de règebben sokat taliztunk most már nem igen vagyis ő kérdezte h mikor járok ara mondtamis neki csak nem jött őssze mert közbejött valami.. :/ neki most van baràtnője de pàr napig ősszevoltak veszve de kibékültek nekem nincs pasim...

Amugy azt sem értem hogy hogy hogy felhivott hogy jutottam eszébe mert kb 2honapig nem taliztunk nemis beszéltűnk egy szótse aban a 2hónapban és egyszercsak felhivott hugy mikor járok arra de már akoris volt barátnője akkor??

2012. júl. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!