Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresöröl hogyan szerzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresöröl hogyan szerzel egy lányt alkalmi szexre vagy szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
nem kell höbörögni, nyár van, és mindenki csinálja.
2012. júl. 20. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
(értelemszerüen én nem)
2012. júl. 20. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen letisztázod, hogy eleve csak szexet akarsz, ha ebbe belemegy akkor hajrá, ha nem akkor meg keresel mást.
2012. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csinálja, csak te nem... Gratulálok, ezek szerint rajtad kívül minden férfi érzéketlen és szexmániás -.-'
2012. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugy értettem, hogy én is csinálnám, ha tudnám, de valahogy nem megy. nem lehet csak ugy benyitni a nöket, hogy dugni akarok...max a rondább lányokat...a valamirevalo lányokat (átlagos csinoslányok) ugy lehet ágybavinni, hogy az egész "csak ugy megtörténjen"...kivéve ha az ember valami értékes férfi, jo kinézettel, pénzzzel, hatalommal bármivel...az tiporhatja a nöket, és a nök mégis akarni fogják vele a szexet.
2012. júl. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!