Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam valakivel (első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam valakivel (első volt) és mos fent van fbn (online van). Miért nem ír van valami jelentősége? H nem tetszettem neki vagy valami? Vagy fiúk ti rá szoktatok írni a lányra randi után? L/14

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:02
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nincs, maximum most ő is ugyanezt gondolja,hogy TE miért nem írsz rá :) Szerintem írj rá te és majd kiderül :) lehet,hogy belépett facebookra és elment a gép elől :)
2012. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszélgess élőben és elkerülöd ezeket a hülye szituációkat.
2012. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ráírni. Maximum ha tetszik és 2-3napja nem beszéltünk.
2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez egyszerű, ő is azt várja, hogy ráírj. Állandóan ez van, hogy mind a kettő azt várja, hogy a másik ráírjon. :D
2012. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ezt csak ugy tudod megoldani, h ráirsz. Aztan abbol h mennyire szivesen/hogyan irogat veled kitudod venni hogy mi is a helyzet.
2012. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs, lehet hogy más dolga van éppen és nem ér rá, amugy én meg mindig nyitva szoktam hagyni a weboldalakat a háttérben face is mindig úgy marad és utálom ha megsértűdnek rajta ha nem írok vissza valakinek, mikor nem is az én hibám mert nem is vettem észre
2012. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!