Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai 18-20 éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-20 éves lányok örülnének ha egy srác szerelmes levelet küldene nekik? Nem ódivatú vagy gáz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 00:10
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem az ilyen "ódivatú" dolgokat szokás "romantika" illetve "udvarlás" címszavak alatt keresni :)
2012. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
na végre egy normális ember, mindent írj bele abba a levélbe, szurkolok :) nem gáz, a lány majd kiteszi a szobája falára is ha jártok, :) hidd el, nagyon jó megoldás
2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én aztán minden vagyok, csak romantikus nem. De értékelném, mint őszinte kedvességet. :)
2012. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha tetszel a lánynak, akkor megőrülne a örömtől, persze csak ha ő is szerelmes beléd. ha tudod, hogy ő is érez valamit irántad, akkor rosszul nem jöhetsz kia a dologból. azért érdemes ismerni a lány személyiségét, van aki olyan stílusú, hogy nem örülne neki, mert ő lazább, rosszabb, bugyutább mint hogy megértsen egy költői levelet. meg van olyan kissé szende, értelmes lány aki elolvadna a romantikától mert ezt szereti. de ezt végül is neked kell érezned, kitapasztalnod, hogy jó ötlet lenne e. a dédnagymamámat annak idején így szedte fel a papa, nagyon szép levelet írt


ha nem viszonozza az érzelmeidet a lány, akkor legjobb esetben diszkréten kezeli a dolgot és elfelejti. sajnos nekem nincs olyan lány ismerősöm, akiről nem tudnám biztosra, hogy elpletykálná a barátnőinek a dolgot. szóval magyarul minden csaj ismerősöm elmondaná a barátnőinek, kivéve ha őt is érzékenyen érinti a dolog. rossz esetben fel fog háborodni, hogy hogy mered őt zaklatni és milyen köcsög vagy hogy levelet kapott tőled. legrosszabb eshetőség hogy kiröhög meg kigúnyol de ezt tényleg csak a csajok legalja tenné meg.

2012. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én gáznak érezném. Nem az, hogy ódivatú, hanem nyálas. Nekem. De ki hogy van ezzel. :)

19/L

2012. júl. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nyálas, de örülnék neki nagyon. Hajrá kérdező! :)
2012. júl. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kicsit sok lenne, de ennek ellenére is azt mondom, hogy nem ódivatú és nem is gáz. de a párodat v. a kiszemeltet neked kell ismerned ahhoz, hogy tudd ő örülne vagy nem
2012. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!