Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha 22 évesen 15 17 éves csajokkal randizok meg kavarok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

17 az még épphogy belefér. de 15....

azt gondolom h a saját korosztályodba nem állod meg a helyed.

2012. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kis p.csáknak menő idősebbekkel feltűnni, és csak azért kavarnak veled
2012. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es számúnak abszolút igaza van


még annyi, hogy 15? 17 belefér, de mit akarsz 15 éves kislányoktól?

2012. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat de jol neznek ki? majdnem 20 at mutatnak. na jo nem mind. de pl egy 25 evessel sem jonnek ossze ha 14 nek mutat.
2012. júl. 22. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy újdonságot mondtál azzal, hogy 20-nak néznek ki a mai 15 évesek...
2012. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg idősebbnek néz ki sok 15 éves. Amúgy ne az alapján randizz valakivel, hánynak néz ki. 15 éves még kislány, gyerek, gyerek gondolkodással, ne használd ki ezt. legyél érettebb! Keress 17-20 éves lányokat magadnak!
2012. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nyomi vagy és defektes, mert a korosztályodbeli nőkkek nem tudsz mit kezdeni.


20L

2012. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eme megtisztelo hozzaszollasodat most elarasztottal önbizalommal és ugy érzem magam mintha ujra születtem volna. Nagyon hálás vagyok.
2012. júl. 22. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is.
2012. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én bírlak, én is így vagyok, de nem is igazán magamtól, egyszerűen még tavaly vettem észre egy buliban, nyáron, hogy bejövök egy tini lánynak, aztán később egymá másik tinivel már smároltam is, aztán egy harmadik tinivel szintén, de amúgy még más nem volt, full tapasztalataln 22 éves srác vagyok, aki pechére nem néz ki 15-17-nél többnek.


Sok hülye meg azt mondja, hogy ez előny,hát inkább hátrány, mert a saját korosztályom megmondta, hogy ilyen kisfiúkkal nem járna sosem. Egyik lány így a képembe vágta, 21 évesről van a szó. A másik kedves ismerősöm pedig, nyíltan kimondta,hogy én nem pasi vagyok, hanem csak egy fiú. Nyílván el tudjtáok képzelni mennyire rossz lehet egy kis tini fiúként kinézni. Vannak 15 év körüli fiú haverjaim, nem is egy néz ki idősebbnek tőlem. Elég ciki.


De az még nagyobb probléma, hogy folyton kis 12-15 év körüli lányok tapadnak rám leginkább. Én nem vagyok pedofil, eléggé gáz, de egy csomó 14 alattit kellett már visszautasítanom. A 14 évet betöltöttekkel sem lehet komolyra építeni, mert tuti két hét után más fiúba lesznek szerelmesek. Igen, igazából még szűz is vagyok, de igyekszem tagadni. A lányok nem is hinnék el,hogy még az vagyok, több lány mondta már, hogy azt sem hiszi el, hogy még nem volt barátnőm, mert helyes vagyok. De ez relatív, kinek mi a szép. Én magamat bűnrondának tartottam mindig is, így nem szállt el az egóm, kezdeményezni sem merek élőben, de részegen egészen jól tolom a smárolásokat, meg vettem észre, hogy akkor kezdtek először tapadni rám a kis tinik, amikor részegen olyan laza voltam és megeredt a pofám.

2012. júl. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!