Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok miért bánnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért bánnak mind olyan durván a kedves fiúkkal? Ez valami teszt lenne, hogy kiszűrjék a nem alfákat?

Figyelt kérdés
Haverom azt mondta, ha kiállom a próbáikat, akkor simán lehet jó nőm, de nagyon durvák és érzéketlenek tudnak lenni és még sértegetni is képesek az ilyen szebb lányok, ezt én nem igazán bírtam ki így leléptem inkább szó nélkül, pedi van egy jóképű haverom és állítólag ő is kapott már olyan beszólást, hogy ronda vagyok, húzz el, közben meg csak teszt volt, mert a gyerek amúgy jóképű és simán tarol a lányoknál.

2012. júl. 23. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Vannak lányok akik kéretik magukat vannak akiknek meg egszerüen nem jön be az illető de nem alfa tesztet végeznek az biztos:)
2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
egyszerűen nem jön be a gyerek nekik
2012. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Arra nem is gondoltál,hogy vannak buta ostoba lányok akik ilyeneket csinálnak? Ha inteligens lenne akkor nem így viselkedne.

Vannak szép lányok akik okosak,tisztelettudóak,őket becsüld meg!

2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy eszement általánosító, akinek sosem volt még csaja, és csak keseregtni tud -.-" nincs nektek jobb dolgotok?
2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők bonyolultak, tény. De ez a tesztes hülyeség mi a f*sz?:D Én sem rajongom a nem túl szép fiúkért.. de sosem voltam velük kimondottan köcsög. Megmondtam, hogy nem ok, de nem basztattam őket. Egyébként meg az általánosan jóképűnek elismert pasik sem mindig jönnek be mindenkinek..
2012. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szép lányok azon tudnak kiakadni, h hogy gondolhatja egy hozájuk képest alacsonyabb nívószintű pasi h rájuk nyomul, h eséje is lehet náluk. Pl igenytelen a pasi, kövér, nem trendi, vagy bunkón viselkedik.
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem feltétlen függ a szépségtől, elvégre a szépség szubjektív. Egyszerűen senki sem tart többre mint amennyire te tartod magad. Sok kedves fiúnál megalázkodást, seggnyalást, egyéniség elvesztését jelenti a "kedvesség" és nem pedig udvariasságot.
2012. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az a poén, hogy ha van önbizalmad (elég ha tetteted), akkor nagyon hamar vissza lehet vágni az ilyen csajoknak. Én ilyenkor valami ilyet mondok. "jól van kiscicám, nem gáz, hogy ilyen jó pali mint én nem szólt hozzád, még soha életedben! Nem csodálom, de gondoltam legyen egy jó napod, megszólítalak." Azt figyeltem meg, hogy ha nagyobb a pofád, mint az övék, az nagyon össze tudja őket zavarni.
2012. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az utolso 2 nagyon igaz!!!!! én most pont csak a saját példámat tudom felhozni. épp válok...tárkeresön fennvoltam. nem tartom magam egy huuu de jo nönek, de azért néha megkérdeztem volna az illetöt aki megkeresett h nincs szemed? hogy gondoltad h leállok veled??? pl én 26 vagyok és egy 50enes... :S

volt egy helyi csávo néha taliztam vele, elmentünk sétálni... külsöre nem igazán jött be, picit ducibb is volt, meg nálam alacsonyabb, én is csak 165cm vagyok, szoval elég alacsony ö is. de ettöl függetlenül taliztam vele mert kedves, jofej srácnak véltem. az is volt, aztán átalakult papuccsá, hisztizett, nem akart leszállni állandoa keresett, hol vagyok, mit csinálok, kivel... hát kössz inkább nem, és elküldtem.

most egy mondhatni macso, jo pasival találkozgatok, vele eléggé egy hullámhosszon, egy szinten vagyunk.

2012. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyolcadik vagyok még egy gondolat. Ha beszólnak, megsértenek, megaláznak, nem állhatsz ott, mint egy szerencsétlen lankadt f@sz! Meg kell védened magad. Tudom, hogy bizonyos helyzetekben jobb a másikra hagyni, de ez nem mindig olyan helyzet.
2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!