Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy tetszel egy fiúnak? Mik a jelek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Keresi a tekinteted, mosolyog igyekszik megérinteni téged.. keres telefonon, facebookon sms-ben mindig rád gondol szinte..kedves veled..verset ír neked


Magamból indultam ki 24f

2012. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
áll a bréje a fenekedet nézi az alakodat nézn ikeresi a társaságodat imponálni probál
2012. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
valaki izgasson fel! csajok valakI! 20F
2012. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

keresi a tekinteted (ha nagy melled van akkor tekintetkeresés kilőve:D)

figyel rád, keres téged(fb, telefon, sms...), találkozni akar veled, stíröli a tested, mindig rádmosolyog, kedves,segítőkész veled... egészítsetek ki ha vmit kihagytam :) 16F

2012. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
más és más. Nálam, ha nagyon bejön egy lány és az még udvarol is akkor túl komoly vagyok és nehezen nyílok meg, vagyis kicsit feszültebb vagyok a kelleténél. Hülyülök vele meg minden, de feszülten. Nemtudom megmagyarázni. Nekem pia kell, ha bebaszva udvarolnál nekem, akkor biztos kapnál tőlem visszajelzést. Garantálom! :D
2012. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Az áll a bréje dolog túlzás (kicsit érdekes is lenne, ha egy nekem tetsző lányhoz mennék úgy oda).


De egyébként az előző válaszolók jól írták: keresi a tekinteteted, próbál a közeledbe férkőzni, beszélgetést kezdeményezni. Érdeklődik utánad, kérdezget, elhív egy találkára vagy moziba, színházba, stb., elkéri a számod vagy MSN-címed, felhív, SMS-eket küld, dicsérget, táncolni akar veled a diszkóban.


De volt egy ismerősöm, akinek annyira hevesen dobogott a szíve egy lány miatt, hogy ömlött róla a víz, hát ez is lehet egy jel akár :-)

2012. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

1.probál sokat veled lenni

2.kedves veled pl:megossza a kajáját veled vagy ha szomoru vagy megprobál felviditani

3.ha a közelben vagy játzsa a keményt

4.sokat van egyedül(lehet rád gondol)

Üdv: én xd


Ui: ezek nem saját ötletek,de azért van 1,2, amit már én is észre vettem nálunk.

2020. dec. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
85%

7 es vagyok! Azt kifelejtettem,hogy amiket írtam az kb olyan 10-18 éves koros kb. Mivel nm vagyok még felnött,jelenleg csak az elöző tippeket tudnám adni viszont utána olvastam igy még pár tipp :)

1.sokat porzolja a haját.

2.ha más hangszinben beszél veled mit a többiekkel

3.nálunk a suliba az szokott lenni a fiuknák h aki tetszik neki azzal eléggé bunko szokott lenni ha többen is vannak ott,viszont ha egyedül vannak nagyon aranyos vele. Remélem tudtam segiteni :) :)

2020. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudod én is sokszor gondoltam ezen .



Nekem van egy crush om és sokszor rámnéz amikor én nem .Valamikor févigyorral oldalról néz.Gyakran elmegy mellettem mintha tudná hogy szeretem , vannak olyan pillanatok amikor csak pár másodpercig tudunk egymás szemébe nézni és kihagy egy ütemet a szívünk ,el pirulunk .De ha valaki igazán szeret akkor magától befogja vallani.


Velem is ez volt ,egy véletlen matrica és már együtt voltunk. De a legfontosabb, hogy mindig van olyan aki szeret csak nem mindig látod.

2021. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én ,, titkos" udvarlómból kiindulva

1 bármikor örömmel segít neked

2 szinte állandóan a közeledben van

3 ha leülök valahova a közeledbe ül+ nagyobb helyet foglal el(széthuzza a lábait stb.)

4 próbál megnevettetni

5 gyakran ugrat téged de csak akkor ha ez pozitív élményekkel is társul

6 utána néz azoknak a dolgoknak amik téged foglalkoztatnak

Meguntam az írást nézd meg 11 rejtett jel hogy bejössz egy srácnak vidit

2021. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!