Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, féltek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, féltek egy olyan pasival ismerkedni aki ilyen top pasi és bomlanak érte a nők? Tehát oda mertek egyáltalán menni hozzá vagy alapból esélytelennek tartjátok magatokat mert olyan jól néz ki és inkább meg se próbáljátok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem,nem félünk de én ugyan oda nem megyek,ők jönnek oda hozzám próbálkozni.
2012. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én top nyomi vagyok, alacsony és vékony is, hozzám sem jönnek oda, csak szemeznek oszt csá. Neked kell lépni, tudod van nem is egy atom pasi ismerősöm, őket is csak fb-n rohamozzák meg, mert élőben fososak a lányok.
2012. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na hát ez a problémám. Facebookon heti jelleggel kapom a leveleket ismeretlenektől, élőben meg soha senki nem mer közeledni. Ezek szerint nekem kéne?
2012. júl. 26. 08:55
 4/13 anonim ***** válasza:

A te önértékelési zavarodról senki nem tehet, magadnak kell megoldani, senki nem oldja meg helyetted.

Azt biztos, hogy amíg nem oldod meg, nem lesz normális kapcsolatod, se top pasival, se nyomival, mert senki nem akar olyan nővel vacakolni, akinek az a központi problémája, hogy elég szép-e meg elég jó-e, és halál féltékeny minden jobb nőre.


Barátkozz meg a gondolattal, hogy a világon egy kivételével minden nőnél vagy jobb nő (csak a világ legjobb nőjénél nincs jobb), és egy kivételével minden pasinál van jobb pasi.

2012. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha jó hapsi vagy és ezek szerint tényleg az lehetsz, mert én nyomi vagyok, de kb. csak akkor vesznek észre a lányok fb-n, ha kiírok valamit és belájkol vagy egy-kettő és bejelöl ismerősnek, de ők sem akarnak tőlem semmit sem, csak gyűjtik az ismerősöket, te meg tényleg jó hapsi lehetsz, ha még leveleket is kapsz.


Merj lépni bátran, tuti sikered lesz, haver! ;)


Te mázlista! Nem cserélnénk testet! :P xD

2012. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 26. 09:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy a jó nők általába nem szoktak facebookon írogatni egy palinak hogy tetszel, nem?
2012. júl. 26. 09:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:51


Ez nem erről szól. Én merek kezdeni vele, de csak nem én futok már utána nő létemre. Nyaljon sót, ha nem jön oda. Lesz másik "olyanom". :D

2012. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 09:15


Nem bizony. :)

2012. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
pont azért nem irkálok a jó pasiknak mert akkor ha összejönnénk tuti féltékenykednék mert nyilván minden csaj rányomulna...én meg nem ellenőrizgetem..ehhez nincs türelmem
2012. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!