Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen peches...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen peches folyton?

Figyelt kérdés
Most is találtam nem is egy lányt, akivel olyan jól elvagyunk, elhülyülünk és még az sem zavarja őket, hogy ronda fiú vagyok, sőt úgy érzem tetszem nekik a külsőm ellenére is, ami nagy csoda, de mégis folyton tönkretesz mindnet a hatalmas távolság. :(

2012. júl. 26. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát erre csak azt tudom mondani, hogy nem veled van a gond, hanem a gólyával aki hozott, eltévedt szegény pár száz km-t.
2012. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne a neten ismerkedj, távolság probléma kilőve.
2012. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegnap egy szállodában beleütköztem egy gyönyörű lányba, minden tökéletes volt...


...amíg meg nem szólalt...


...románul.

2012. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne a neten ismerkedj, én is csak ezt tudom ajánlani.
2012. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismerkedtem én élőben is, de folyton foglalt lányokba vagy olyanokba ütközöm, akik nem kedvelnek és még volt, aki a lelkembe is gázolt, mert nagy orrom van. :(


Érdekes neten meg egy lány épp azt jegyezte meg, hogy neki tetszik a nagy orrom, mert olyan férfiassá teszi az arcomat. De az a lány úgy megsértett, hogy azóta sem tudok már több lányt leszólítani utcán, a büszkeségem sértette meg és totál lerombolta az amúgy sem sok önbizalmamat.

2012. júl. 26. 11:49
 6/7 anonim válasza:

Én távkapcsolatban élek több mint 1 éve, és a barátom is ugyanezt érzi,hogy ő ronda meg minden. Tudod, van olyan lány akinek nem csak a külső számít, és ha igazán szeret valaki kibírja a távot érted.Erről egy odézet jut eszembe:

"Az igaz szerelem ellenáll a távolságnak"

2012. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 14:53


Az az igazság, hogy már nem az első lány, akinek így bejövök, nyílván a jellemem szeretik meg, mert sok lánnyal olyan helyen találkoztunk neten, ahol kép sem volt a másikról. Aztán látnak képet és van, aki eltűnik, de van, akinek így is bejövök. De én nem érzem késznek magam egy távkapcsolatra, pedig már a számát is megadta magától, azt hiszen egy kicsit átvette a vezetést a kapcsolat továbbfejlődésében. Bár ne lenne ilyen nagy táv köztünk!

2012. júl. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!