Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen? 3. randi

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen? 3. randi

Figyelt kérdés
Meghívott egy srác egy fürdőbe pancsizni, nem drága a belépő olyan 1500 környékén lehet. Ez a 3. randi, nekem fizetnem kell a saját belépőm?
2012. júl. 26. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rajtad áll, de ha normális a másik fél, akkor lehetőséged sem lesz fizetni.
2012. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ha már kétszer ő fizetett, azért illene, ja, főleg, hogy csak 1500
2012. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ő "hívott", ki tudja, hogy értette. Mit mondott? "Meghívlak?"


Ha közös program szervezése volt, magától érthetőik, hogy mindenki fizeti a sajátját. :)

2012. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából évvel idősebb nálam, én nem is rendelkezem még keresettel, de nem akarom, h úgy jöjjön le, h kihasználom...
2012. júl. 26. 15:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak az 1. randin fizetett, mert a 2.-hoz nem kellett pénz. Ő hívott fel ezzel az ötlettel, én nem terveztem semmi ilyesmit... sőt...
2012. júl. 26. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány évvel?


Egyértelmű: akkor fizesd ki. Enélkül is hajlamosak azt hinni, hogy a csajok a pénzre buknak.


Bár épp ezért, talán tökmindegy lenne, ha a csajok tényleg "lenyúlnák" őket, ha úgyis mind ezt hiszi. ;D

2012. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
8 év a korkülöbség
2012. júl. 26. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem illene a sajátodat fizetni. vagy legalábbis "megpróbálni", ha nagyon akarja fizetni a tiédet is akk engedd neki.
2012. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen, de ilyenkor mindig rosszul érzem magam. Nem szeretném, h ő fizesse az én részem, de pl nekem most nagyon meg kell húznom a gatyamadzagot. Persze felajánlom, de akár elfogadja, akár nem hülyén fogom magam érezni...
2012. júl. 26. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:
így külön ne ajánld fel. egyszerűen amikor mentek a pénztárhoz vedd el a pénztárcád, pénzt stb ahogy szoktad. ha közbeszól, h "ne, én fizetem", akk fogadd el. ha nem szól közbe, akk vedd meg magadnak. ennyi:D
2012. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!