Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lánynál mi ez a,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynál mi ez a, kézfétis meg hajfétis őrület, hogy csak az a jò pasi, akinek haja van meg puha kezei?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, akik az olyan férfiakat is szeretik, akiknek kevesebb a haja. Egy lànynàl fontos, hogy ne legyen gyér a haja, de egy férfit ne ez hatàrozzon már meg lányok. Azzal meg mi a baj lányok ha egy pasinak tiszta de munkás, erős kezei vannak? Mert az volna az igazi, a dolgos férfiak és az erős munkás kezek, amelyek ápoltak. Nem a tvn kellene szocializálòdni kedves lànyok, ahol az a jò pasi aki nem dolgozik semmit, bulizik, iszik és dől a pénz.
2012. júl. 26. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az igényesség miatt nézem én például
2012. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor bemutattak a páromnak pont az fogott meg benne,hogy nem puha,lágy és nőies keze van,hanem erős,kemény és férfias.De mégis tiszta,pedig fizikai munkás!

Kimondottan jól áll neki ha kopaszra nyiratja magát.


Szóval van kivétel,csak meg kell találni.

2012. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjemnek is erős, munkás keze van, sokszor még olajos is, mégis nagyon szeretem. Ha ilyen a munkája, nem lehet olyan a keze, mint annak, aki időnként pötyög valamit a számítógépen, aztán kész. Aki a kéz alapján ítél meg valakit, azt jobb elkerülnöd, mert felszínes. 33/N
2012. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Az igényesség jele, hogy mennyit törődik vele
2012. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Én sűrű hajú, helyes, vékony (kis ütni való) srác vagyok, lightos kézzel, mert gépen dolgozom. De én olyan durván fosom le, hogy kinek mi tetszik, hogy tanítani kéne. Szerintem te is tedd ezt, sokkal több idegeskedéstől kíméled meg magad. Van akinek Lady Gaga jön be, vagy Győzike vagy Mc Haver és a herém, az ő bajuk, És?
2012. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem ezek nem érdekelnek, de az azért gáz ha 20 évesen vki kopaszodik 21L
2012. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a TV-n szocializálódtam, az én szépségideálom nagyon sovány, érzékeny, és helyes. Plusz még belső tulajdonságok milliói, amire most nem térek ki. Én valóban hajfétises vagyok, a hosszú hajú pasik jönnek be. A puha kezek meg azért, mert én a művészekkel szimpatizálok, akik fizikai munka helyett alkotnak valami értékeset, adnak valamit a világnak. Számomra sokkal ez sokkal fontosabb, mert az embert ez teszi igazi emberré. A pénznek nem kell dőlnie, inni ihat, nem érdekel, bulizással ugyanez a helyzet. Egy jó pasi nem betonozik, nem örömlányokkal lézeng, hanem az én ajkaimra ad csókot :))


13/L

2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!