Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt más csúnya fiú is megfigye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más csúnya fiú is megfigyelte már online ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ugye az online ismerkedés nálam azért jó, mert ott gyakran chaten meg fórumokon nem látják a ronda testemet, fejemet, így totál magamat tudom adni és hát én ilyen humoros, hülyülős, pimaszkodó típus vagyok, szexre utaló célzásokkal való hajlammal és úgy tapasztalom, hogy ezzel az énemmel sok lány megkedvel és már a számát is simán megadják maguktól is, mert szeretnének beszélni is velem, persze még a tali is megoldható lenne, ha nem élnének olyan távol. De a lényeg, hogy élőben meg egy félénk, gátláos srác vagyok, aki nem is mer lányokat leszólítani sem, inkább csak szemezni szoktam a lányokkal. Egyszerűen nem kell szépítenem, szerintem egy ritka csúnya srác vagyok, aki se nem magam, se nem kigyúrt, se nem pénzes, szóval semmi olyan nincs bennem, amitúl a lányok bugyija nedvesedve. Mégis neten más, ott a belső lényemet látják, aki vagoyk valójában és úgy tűnik sok lánynak bejövök személyiségre, jellemre, folyton dícsérnek, bókolnak meg érdeklődnek felőlem. Rám írnak maguktól, tök váratlanul, hiányolnak. Fura, hogy a való életben meg észre sem vesznek a lányok, gondolom akkor csak a külsőm miatt lehetséges ez. :/

Bár jóképű, magas, pénzes lehetnék, tuti élőben is tarolnék akkor! :D


De nem vagyok, úgyhogy megszívtam, maradnak a netes álmodozások. :D



2012. júl. 26. 20:32
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
100%
neten sokaknak elég egy lelkis barát, akinél annyira nem számít akülső, mert megérti őt...de az h a drága párja legyen az már más kérdés, és az is h kézen fogva kimenjen e vele az utcára..
2012. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

"aki se nem magam, se nem kigyúrt, se nem pénzes"


Na, én pont erre nem "nedvesednék" be. Persze, talán rád sem. :)

2012. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha szemeznek veled a lányok, akkor nem lehetsz olyan csúnya, mint ahogy leírod magad.
2012. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Érdekes ezek a lányok is folyton azt írják, hogy helyes vagyok, meg el sem hiszik, hogy nem volt még barátnőm. :D

Pedig ultra ronda vagyok, komolyan. :D

2012. júl. 26. 20:49
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Ezt kép nélkül sosem tudjuk meg. Mellesleg, sok okból írhatják, írni könnyű. Biztos nem írják le, hogy "milyen ronda vagy". :)
2012. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h csak nem akarnak megbántani, v jobban nézel ki képen, mint élőben.
2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem 24 éves vagy ?
2012. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok, persze engem még a kép után is kedvelnek de sztem élőbe nem nézhetek ki jól mert akk ott is megnéznének :/

De mondjuk ezt nem lehet kideríteni mert senki se mond igazat vmilyen okból..

2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó, mindegy, ronda vagyok magam szerint, mondhat akárki akármit, én így látom magamat. Elégedetlen vagyok a külsőmmel, ezért élőben félénk, gátlásos vagyok folyton attól tartok, hogy valaki beszól és kigúnyol. Ezért nem merek kezdeményezni lányoknál például a buszmegállókban vagy akárhol msáhol. Párszor haverok bátorítására megtettem, vagy épp ittas állapotban, de igazi sikert sosem értem el.

Neten valahogy más, ott a jellem látják inkább és nem a ronda külsőmet és ez jó, hogy vannak azért láyok, akik képesek szeretni, annak ellenére is, ahogyan kinézek. :)

Bár élőben is találnék ilyen lányt! :)

2012. júl. 26. 21:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy tényleg tetszel nekik, csak:


"Jó, mindegy, ronda vagyok magam szerint, mondhat akárki akármit, én így látom magamat. Elégedetlen vagyok a külsőmmel, ezért élőben félénk, gátlásos vagyok folyton attól tartok, hogy valaki beszól és kigúnyol."


Az ilyen felfogású emberek, legyenek nők, vagy férfiak általában taszítják, nem vonzzák a másik nemet! Ezt vedd figyelembe. :)


Esetleg azt fogod vonzani ilyen hozzáállással, aki maga is így vélekedik magáról, és fél, hogy ha egy nagyobb önbizalmú egyedet választ, azt lenyúlják tőle. :)


És gondolj csak bele!

Te fiúként ilyesmivel küszködsz, de te sem lennél szívesen együtt egy olyan lánnyal, aki ennyire elégedetlen magával, egész nap panaszkodik, vagy látszik rajta, mennyire aggódik, hogy ő csúnya. :)

2012. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!