Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20éves lány vagyok, szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislány20 kérdése:

20éves lány vagyok, szeretnék már egy olyan fiút találni aki megbecsülne és ott lenne mellettem mindig ez olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
Néha elszoktam járni bulizni barátaimmal vagyok , de már nem ugyan az mint régen volt mikor megfogadtuk érettségi után hogy mi mindig együtt leszünk szavaknak életünk sajnos , illetve teli izgalommal fogok szeptemberbe új suliba menni új osztálytársakkal de addig ki akarom élvezni a nyaramat de így semmire se jutok sajnos mit kéne tennem , hogy új barátaim legyenek? és felfigyeljenek rám? kezdek egyedül lenni minden nap itthon vagyok :/
2012. júl. 26. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lesz még rosszabb is ne izgulj. :) Sokkal-sokkal rosszabb az életben.
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

nem! de asszem itt bőven fogsz találni jelentkezőt, aki pont ilyen lányt szeretne :)


amúgy a középsulis barátaimmal osztálytársaimmal mi is szétszéledtünk a világban főleg h ugye mindenki dolgozik már mindenki máshol külön élet másfajtaé let , és senki sem úgy ér rá mint régen. ezaz élet rendje.

De maradtak 1-2en.

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem barát kell neked, csak egy privát bohóc :)


magyarul erős ellentmondást érzek az apróbetűs és a vastagbetűs részek között.

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágyom csak lányban. Amúgy nem nagy kérés, ez szerintem alapvető. 24F
2012. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hole Hunter ***** válasza:

Egy párkapcsolatban sem lehet elvárni, hogy mindig ott legyen veled a partnered. Mindenkinek szüksége van némi magánéletre. Ha ráülsz a partnered életére, nagy hibát követsz el. Barátokat, haverokat bárhol szerezhetsz...még a sokat szidott neten is. Legyél nyitott, érdeklődő és pozitív...ezek nem olyan nagy dolgok, menni fognak!

Sok sikert!

2012. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd egyszer akad bizz benne.

Én is ezt teszem mert egyszer fordul a kocka.

20/F

2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sok igazi barátom,van összesen 1.

amikor suliba jártunk,középiskolában is,mindíg együtt lógtunk,aztán vége lett az iskolának,dolgozni kezdtünk,kevesebbet találkoztunk,már meg is házasodott,talán évente 2-3x látom pár percre...

Találd fel magad,pasizz/csajozz, stb.

2012. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. vagyok megint,rosz helyre írtam,neked ez szól:

normális pasit(mint én) nehéz találni,szerintem nem is fogsz,főleg itt,a legtöbb férfitársam össze hazudik mindent,hogy a bugyidba jusson.

2012. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a válaszokat! Reménykedem benne hogy minden jó kerék vágásba fog működni ! :)
2012. júl. 26. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Most fősulisként én is egyedül lettem, a gimis barátok mind szétszéledtek. De azért a legszorosabb barátságok megmaradtak. Azóta már szereztem új barátokat is, de egy normális lányt aki értékelne még nem találtam. Egyszer csak akad valaki nekünk is. F/19
2012. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!