Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Délben ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délben ismertem meg egy lányt, este már csókolóztunk, utána minden nap találkoztunk 1 héten keresztül, most elutazott. Lehet komoly, vagy tartós a kapcsolat? 17/F

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet. Én exemmel voltam hasonlóképpen (délután megismerkedtünk és este már össze is jöttünk) és 2 évig voltunk együtt.

Az már más tészta, hogy utólag belegondolva, jobb lett volna, ha nem ugrok bele... :D

2012. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira hihetetlennek tűnik, ha találkozunk mindig úgy a nyakamba ugrik mintha 1000 éve nem látott volna és évek óta együtt lennénk. Nem vagyok egy menő vagány srác, ezért furcsa, hogy egy nap után megkedvelt.
2012. júl. 26. 23:16
 3/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsa, lehet, hogy meglátott benned valamit, amit ő vonzónak talál, és megtetszettél neki, és az még jobb, ha neked is tetszik. Szerintem, mikor hazajött találkozzál vele újra, de azért ne túl sűrűn, nehogy megunjátok egymást, hanem két naponta kb., és ha minden jól alakul, akkor hajrá, és ne ereszd el! Sok sikert :D
2012. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a lányoknál egy bizonyos korban kialakult egy tök mindegy csak fiú legyen állapot, és nekem is kell, mert másnak is van
2012. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
véletlenül nem tégláson laksz?
2012. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Téglás? Kőszegi vagyok.
2012. aug. 8. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi,hülye kérdés volt:D csak olyan ismerős volt amit írtál
2012. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. "de azért ne túl sűrűn, nehogy megunjátok egymást, hanem két naponta kb."


Szerintem a találkozzatok nyugodtan, ha időtök engedi.

Ügyesen osszátok be, hogy milyen tevékenység tolódjon hátrébb a rangsorban.

2012. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!