Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas férfiak nektek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak nektek tetszenek az alacsonyabb nők, vagy inkább a magasabbakat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a legfontosabb, és az ember időnként tud kivételt is tenni, de mégis? Melyik a vonzóbb számotokra?
2012. júl. 27. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az alacsonyabbak jönnek be. Én 174 vagyok szóval nálam alacsonyabb kivételes esetben azonos magasságú vagy 1-2cm-el magasabb de nálam jóval ne legyen magasabb :)22/F
2012. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Tudod, hogy imádják az alacsonyabb lányokat, ne aggódj, tetszel a kiszemelt magas hercegednek. Ti lányok ezrét nem adtok esélyt az alacsony fiúknak, ez van. Már kezdem megszokni.


egy alacsony fiú

2012. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

általában az alacsonyak, de pont ma ment előttem egy csaj, egy jó fél fejjel magasabb volt nálam, de olyan lába volt:O:O:O:O, nem tagadom beindultak odalent a dolgok:D


de összességeében inkább az alaconyak

2012. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Hát inkább legyen akkora, mint én de a legjobb ha nálam alacsonyabb. De ha magasabb, az sem baj :) A kérdésre: az alacsonyabbakat
2012. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szem-a-4 ***** válasza:
40%
Én 190 vagyok,de nekem csak az alacsonyabb leányzok jönnek be (160-170).
2012. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 190 centivel,mindig magas nőkre vágytam,de az alacsonyak ragadtak rám. De valószinű ,mindegyik nőnél ,nem a magasság számít,hanem a kisugárzása,és az alakja ami megfogja a szemet.
2012. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem bejönnek az alacsonyabbak,csak legyen szép. Talán a csókolózás kicsit nehezebb lesz mert lehet,hogy kicsit le kell hajolni de ez nem számít.:-)
2014. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!