Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS szobafogságot kapott!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS szobafogságot kapott! (többi lent) Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akibe totál belezúgtam de most utaztunk el spanyolba nyaralni de megbeszéltem vele hogy ha hazaérek utánna talizunk erre tegnap este írt egy sms-t hogy nem lesz jó a megbeszélt időpont mert azobafogságot kapott (min. 2hét-max?) de én nem bírom ki addig hogy ne találkozzunk. :( mit lehet tenni az ügyben? (+az ajándékot is oda szeretném adni neki amit spanyolból viszek neki minnél hamarabb)


Normális válaszokat légyszi!!

Én 16/F Ő 15/l



2012. júl. 28. 20:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Miért került szoba fogságba?

És meddig? Várd meg a végét míg otthon tartják, vagy találkozattok sutyiba...

2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Kopogj be náluk és kérdezd meg hogy valóban szobafogságban van-e :) HA(!) igen,akkor meg kérd meg őket hogy had menny be hozzá 1-2 órára.
2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Mássz be az ablakon. Vagy old meg valahogy. Ha fontos neked feltalálod maga.


ÓÓÓ spanyolból micsoda casanovaXD

2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj,ház elé beállítasz pár spanyol maffiozóval biztos nem fogják nem elengedni veled.

Problem solved.

2012. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, azok a női kifogások... :)

15 évesen "szobafogság", 25 évesen fáradtság, fejfájás.

Üdv a való világban.

Előző is javasolta: menj el hozzá, valóban szobafogságban van-e.

2012. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam náluk és tényleg Szobafogságban van (a szüleivel nem beszéltem de tudom hogy ilyenkor nyáron minden reggel elviszi a kutyáját sétáltatni utánna ki megy lovagolni a lovardába, de az utóbbi 4 napban nem csinálta egyiket sem) tudom mert én is arra szoktam menni a lovarda felé ráadásul a Lovász nagyon jó barátom és mondta hogy nem volt már kint egy ideje! Egy szó mint száz biztos hogy Szobafogságban van
2012. júl. 28. 23:23
 7/12 anonim válasza:
100%

én azt mondanám neked, h szüleitől kérdezd meg, h tényleg szobafogságban van e, persze nem így rákérdezni, hanem becsöngetsz, szülei ajtót nyitnak, v találkozol velük előszobában/nappaliban, és 1 olyan "ártatlan" kérdést szegezel hozzájuk pl. h picit találkozhatsz e a lányukkal...

ha nincs szobafogságban, akkor a szülei kb. néznek rád, mint borjú az új kapura, h mi van veled, minek kérdezed meg őket ilyenről

mondjuk az sincs kizárva, h szüleinek megmondta, h mit mondott neked, és falaznak neki...

sajnálom, h ilyeneket mondok, de már nekem is volt olyan, h bizonyos okok miatt azt mondtam, h nem mehetek le szobafogság miatt, pedig nem is volt :P, de kb. tényleg szobafogság volt, mert tudtam, hha kirakom a lábam a házból hamar lebukok, szóval benne van a pakliban, h kamuzik, de azért remélem, h nem, sok sikert! :)

2012. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem írom le hogy még honnan tudom mert az nagyon hoszú lenne, legyen elég annyi hogy biztos hogy Szobafogságban van! (ha máshonnan nem is a facebookról is rá lehet jönni, a barátnői is állandóan kérdezgetik tőle facen hogy meddig tart még meg ő is kiírta mikor bekerült!)
2012. júl. 29. 01:05
 9/12 anonim válasza:
A "minél" még mindig 1 N.
2012. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A spanyol gettó mindenre megoldás mint már írták :D
2012. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!