Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez most igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most igaz lehet, vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

Most fura mód úgy alakult, hogy két szép lány is teper értem, nem értem miért, amikor kaphatnának igazán jó pasikat, én meg hát szerintem ronda vagyok és még sosem volt barátnőm igazából. Az egyik lány az osztály legjobb csaja ráadásul! Sok srác csapja neki a szelet, mégis engem választott helyettük, de miért?!


Én azt hittem, hogy sosem lehet szép barátnőm, hisz egy ilyen kis nyomi srác kinek is kellene?!



2012. júl. 28. 23:23
 1/6 anonim válasza:
Nem minden a külső. Lehet valaki iszonyú helyes ha belül egy szemétláda. Ez esetben nálad pont az ellenkező. Légy rá büszke! Egyébként meg lehet, hogy ők téged helyesnek tartanak attól, hogy te nem magadat. Ha meg neked is tetszik valamelyik, akkor meg miről beszélünk? Mindent bele!
2012. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem is vagy ronda. egy ideig én is rondának tartottam magam, és rájöttem, hogy nem vagyok az.. hátha nálad is ez van. vagy télleg ronda vagy, de amugy kva rendes, jofej stb.

akármelyik az igaz, mindkettő csak jo lehet :)

16F

2012. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben is voltak "jelek" más lányok részéről, hogy talán mégsem vagyok én olyan ronda, mint ahogy hiszem, de akkorsem hittem el. Például az osztályom egyik legszebb lánya, legjobb testű bombázója mászott rám részegen, de én félénk fiú voltam és nem tudtam mit kezdeni ezzel így elutasítottam, na meg azt hittem csak szórakozik velem és majd jól kinevet a hátam mögött, de mi van, ha tényleg bejöttem neki, most ezen is elgondolkoztam és van még egy sor hasonló furcsaság, anomália a múltamban. De most is történnek olyan dolgok, a közel múltban például buszon egy lány hátranézett és rám mosolygott maj visszafordult és valamit a barátnőjével súgdolóztak és közben nevetgéltek és mintha azt hallottam volna, hogy aranyos srác, de ebben nem vagyok biztos. Na midnegy, csak eszembe jutottak ezek a dolgok és van más is, de nem untatlak titeket, csak én nagyon furcsállom, hogy mitől is tetszhetek csúnya fiúként egy szép lánynak is, sőt egyáltalán egy lánynak is!
2012. júl. 28. 23:51
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem untatsz minket. Semmi más nem hiányzik neked csak egy kis önbizalom :DD
2012. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek.. Önbizalom kell!!!

És a "helyes" eléggé táááááág fogalom... Lehet "helyes" egy srác akkor is, ha külsőre nem túl szép...

És persze sose állj a dolgokhoz negatívan! Te igenis jó srác vagy és ezt ne csak mondogasd magadnak, hidd is el!!!! :) Miért ne bukhatnának rád a lányok? :) Csak így tovább, és nehogy még egyszer meghalljam, hogy "ronda vagy" !!!!! :D

HAJRÁ!!! :)

2012. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor te valszeg nem a ronda, de a minimum atlagos, de meg inkabb a helyesebb sracok koze tartozol. Ha ragyaid vannak vagy ilyesmi, azt meg majd kinovod. No para.
2012. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!