Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon menyi esélye van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon menyi esélye van egy rusnya, bunkó, gonosz, szegény, buta, okoskodó, gyenge pasinak csajt szerezni?

Figyelt kérdés
Főleg ha mindez 1 valaki,és még igaz is rá?
2012. júl. 28. 23:34
1 2
 1/17 AvernusTriad ***** válasza:
50%
2012. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
elsővel értk egyet
2012. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Attól függ milyen a lány akit meg akar szerezni...
2012. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
aki nem qrva,olyat akarna.
2012. júl. 28. 23:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, és kiderül... lehet hogy valakinek pont a te stílusod fog megtetszeni. :)
2012. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez te vagy? :D
2012. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ezt mind magadról írtad... Ez nem jön be értelmes nőnek, ha tényleg így gondolkozol magadról. Ezt valaki belédnevelte a környezetedben, pedig biztos nem vagy ilyen, ráadásul mindegyik tulajdonságon lehet változtatni a későbbiekben. Sportolj, dolgozz, tanulj stb.
2012. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha az emberek egyik felének van igaza,akkor ez vagyok én, ha a másik felének,akkor egy átlagos kinézetű,kedves,okos,erős,gyengéd,törődő valaki vagyok,sajnos én nem tudom megítélni ,nem látom kívülről magam.
2012. júl. 28. 23:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, szemétségből mondják ezt, meg látják, hogy odafigyelsz a kritikára, és valószínüleg különbözöl is tőlük, vetélytársat látnak benned. Az emberek kegyetlenek. Pontosan annyi esélyed van, mint akárki másnak, csak valami hobbit és elfoglaltságot találj ki, ami leköti az agyalásra és önfigyelésre fordított energiádat, és lehetőleg emberek között kell végezni.
2012. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A sz@rt is el lehet adni. Van rá ezer példa, bár általában az ilyenekhez sok zsozsó kell.
2012. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!