Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok mit jelent a pasizás?

Figyelt kérdés
Mert ugye ti nem kezdeményeztek,de akkor mit csináltok?Csak dumáltok?Mire mondjátok hogy pasiztok ?

2012. júl. 29. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyankor jobban kicsípem magam. Ha egy nő direkt azzal a céllal indul el, hogy bevonzza a pasikat. Mint az illatos, ragadós papír a legyeket. Csak áll és vár.

Ha nem nem sikerült bepasizni, hát így jártam.

Én ezt értem alatta.

21/L

2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mint a becsajozás:) Elindulok és általában egy két lány mindig bepróbálkozik. Bocs, hogy fiúként válaszoltam a kérdésre. 24F
2012. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem "pasiztam". Ez nálam mindig úgy volt,hogy nyitott voltam,eljártam bulizni, ismerkedtem, és ha valaki szimpatikus volt, akkor mindig megbeszéltünk egy következő találkát,vagy hasonló, és kivártam a fejleményeket. Sosem zárkóztam el attól,hogy én kezdeményezzek, nyilván persze az a jobb,ha a férfi kezdeményez,de nem okoz gondot az sem,ha nekem kell megszólítanom. De ez,hogy "pasizás" nekem a kistinik beállítottságát jelenti,hogy elmennek partyzni,és boldog-boldogtalannal összejönnek,csak hogy meglegyen a következő skalp. :D Szóval nálam ez mindig a normális szinten ment, hogy nyitott voltam,és minél több helyre eljártam,hogy ismerkedjek. 2 hónapja meg el vagyok már jegyezve,úgyhogy nekem a "pasizásnak" vége. :D
2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végre egy normális nő,aki nem rest kezdeményezni.Első!Ha nem csíped ki magad,már észre sem vesznek a fiúk?Az hogy kicsípve állsz és vársz,olyan mint ha hivatásos lennél.
2012. júl. 29. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

De, észre vesznek, de hétköznapokon ki sem festem magam, eléggé természetes vagyok, meg vagyok elégedve magammal rögtön ébredés után is, úgyhogy a kicsípés nálam pici smink, elegánsabb ruha. És nem öltözöm úgy, hogy hivatásosnak lehessen nézni, plusz nem az út szélén állok.

És a szemkontaktus teremtés+mosoly kombóval többre nem vagyok hajlandó, én vagyok a nő, engem kell meghódítani, és nem fordítva.

Mondjuk nem hívom ezt pasizásnak, de mindegy....

2012. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,így már érthetőbb,csak úgy írtad mintha te is olyan lennél.
2012. júl. 30. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!