Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a lányok többek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok többek közt a férfi cipőjét nézik meg?

Figyelt kérdés

mennyire ápolt... tiszta.. márkás-e...

( itt találkoztam előbb ilyesfajta kérdéssel)



2012. júl. 30. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
iGEN,én is sokszor megnézem a cipőt.
2012. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Az ápoltság megvizsgálását megértem és korrektnek tartom én is mindig megnézem a lányokon mennyire tűnek szép tiszta igényesnek de ez a márkát sasolom anyagias hozzáállás nagyon nem jön be. Jó persze tudom márkás cipő egyenlő gazdag pasi ami a nyerő manapság.
2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szeretemacsokit válasza:
100%
Igazából az én pasimnak régi sportcipője van,elég lestrapált,de tisztán tarja.Naés?Könyörgöm ha a márka a lényeg akkor másznának rám a pasik-.- Rühellem,h. mindig csak ez a külső számít legjobban mese megy a kis tiniknél...
2012. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez abszolút nem igaz.

Márkás cipőt bárki felvehet, csak anyagi kérdés, aztán lehet, hogy benne gombás lábbal járkál, sárga lábujj körmökkel.

Meg márkás nadrág és közben vonalkódos az alsónadrágja, mert nem mossa a fenekét, bidét se használ és túrós a rudija.


Nekem amit először megnézek, azok a fogak. Ha ápolt, szép, nem sárga, nem lyukas, nem szabálytalan, az már jó jel. Mert szép fogazatot nem annyi szerezni, mint szép cipő, hogy bemész a boltba és leveszed a polcról. A szép fogak hosszú távú igényességet jeleznek nekem.

2012. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. + a pasi kezeit.
2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én először az arcát, de a cipőt is szoktam, bár az nekem nem annyira fontos. De iiiimádom a deszkáscipőssrácokat :D 17/L
2012. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
khm akkor ezek szerint hülyeség volt munkás bakancsban járni dolgozni..... pedig szép tiszta volt.
2012. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a cipőjét nézem, hanem az arcát és a kezét....
2012. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a hetedik válaszolónak: nincs semmi baj a bakanccsal, szerintem ez nem egy olyan fontos dolog :)
2012. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!