Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat még tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés

Tetszett nekem egy lány. Azt hittem egy hullámhosszon vagyunk-aztán kiderült,h újra összejött az exével. Én akkor rögtön eltűntem a színről,azt hittem szeret,de így...áhh...pedig még meg is akartam lepni,de onnantól nem volt kedvem az egészhez. Azt hittem,ő is úgy gondolja mint én. Így amikor éppen arra várt h hívjam,akkor én inkább nem hívtam,hanem elhúztam a csíkot. Semmi kedvem nem volt "nevető" 3diknak lenni. Se szó se beszéd eltűntem,annyiban hagyva a meglepetést,amivel készültem(annyit ő is tudott,h készülök vmivel)...

Azóta eltelt egy hónap,összejöttem egy másik lánnyal,aki már régóta össze akart jönni velem. De persze csak bosszúból,nem az igazi ez a kapcsolat. Próbáltam felejteni,...Erre ma felkeresett újra,érdeklődött hogy hogy vagyok,meg próbált kedves lenni velem...stb, az exéről nem esett szó,meg ő még nem tudja,h most egy másik lánnyal vagyok együtt. De akkor most mi van? Mit akarhat még tőlem?

17/f



2012. júl. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd a pics*ba azt a szerencsétlen lányt, akivel csak bosszúból jöttél össze, gusztustalan dolog
2012. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudja ő h miért jöttem vele össze,de nem zavarja.

amúgy meg nem ez volt a kérdés!

2012. júl. 30. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. De gondolom arra várj, hogy valamit lépj. És ne úgy érezze h barátilag közeledsz felé, lehet h az exével azért jött össze mert azt hitte h nem akarsz tőle semmit, csak barátságot.
2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
boci vár*
2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor jó,meg fogom keresni!
2012. júl. 30. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
de együtt van még az exével??
2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát jjó nagy k*****ség az ha bosösszejössz egy lánnyal és szented ez nem teszi őt tönkre?
2012. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!