Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja találkozgatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja találkozgatok egy lánnyal, minden nap találkoztunk vagy beszéltünk, most azt tervezem hogy kicsit visszaveszek és megvárom hogy ő keressen, jó ötlet?

Figyelt kérdés
mert ha ő keres meg az jót jelent nem??
2012. júl. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

"mert ha ő keres meg az jót jelent nem??"


Jelentheti, hogy egy baratot lat benned. Dontsd el Te, hogy ez jo-e vagy nem!

2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lány lehet azt látja majd hogy nemérdeklődsz iránta és barátzónába kerülsz
2012. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
minden nap kerestem eddig, meg mondtam is neki hogy szerelmes vagyok belé, ha ezek után is keres akkor lehet hogy ő neki se vagyok közömbös , nem???
2012. júl. 30. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis büszkesége akkor nem fog keresni.. ezzel nagyon elcseszheted a dolgokat.
2012. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor hadjam ezt anem keresem dolgot , ne várjam hogy ő keressen, nyomuljak minden nap??
2012. júl. 30. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

"meg mondtam is neki hogy szerelmes vagyok belé"


Tudod, ezt legalabb csok utan szoktak mondani. Lehet, hogy bejosz neki, de nem szerelmes beled, es ezzel elijeszted ha tul koran mondod...

2012. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!