Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatok magamhoz való lányt?

Figyelt kérdés
Nem az a gond h nem ismerek lányokat...osztályom 90%-a lány, suliba is kb 1000 hölgy jár, sőt még bulizni is járok néha...Nem is az a baj hogy nem találok senkit, csak túl "válogatós" lettem abból a szempontból h ugyanolyan "defektes" valakit keresek mint én magam :/ tudom, h ez hülyén hangzik, de hosszú távon nem sok lánynak lennék én se elég jó...az álmom egy hozzám hasonlóan különc, magának való, ügyetlen, önbizalom hiányos, magányos valaki, aki ugyanakkor nagyszájú...akivel 1másnak nagyon sokat jelenthetünk, kb mindent :)ez biztos idiótán hangzik, de ilyen lánnyal még nem találkoztam, pedig nekem ilyen az igazi :) szerintetek vannak ilyen lányok? ha igen hol találkozhatok ilyenekkel? (külső csak másodlagos, igényesség azért jó, meg aranyos a maga módján ^^) 20/f
2012. júl. 31. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehun.
2012. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki?
2012. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
átlagosan :) szerintem divatosan öltözködöm, arcommal nincs gáz szerintem, elég magas vagyok (185) pár +kiló most van, az tény...de kövér nem vagyok :)
2012. júl. 31. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudok helyet mondani,ahol találhatnál, de igenis vannak..pl.én.Bár nem vagyok magamnak való,és nem bulizok de a többi stimmel:/ Próbáld társkeresőn,parkokban mert a szórakozóhelyeken nem hiszem hogy ilyen lányt találsz.
2012. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
társkereső nem jött be, bár volt onnan barátnő, de 100ból 1 normális csaj, de ő se hozzámvaló :) park végülis...meglátjuk :) am bulizni énis kb havi 1x 1 koncert...de annyira azért szükség van :) de köszi a tippeket :)
2012. júl. 31. 22:43
 6/9 anonim válasza:

Hát, első olvasásra az a benyomásom, hogy ezt a szöveget rólam írtad.:) 18 éves lány vagyok, különcnek tartanak,mjadnem mindig egyedül vagyok, és bár nagyon sokaknak tetszem, én is nagyon válogatós vagyok...( és önbizalom hiányos is kissé..:)

Szívesen megismernélek, ha gondolod, írj.:)

2012. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az igazság az, h mióta kiírtam a kérdést már van barátnőm... nem tudom mennyire kéne így ismerkedni, de ha szeretnél azért adok elérhetőséget :)
2012. aug. 24. 21:45
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó visszavonva, már nincs :'( ismét benéztem...de elfogadom h soha nem találok ilyet...
2012. szept. 15. 20:11
 9/9 TOMAtm ***** válasza:
a gyógypedagógián rengeteg hozzád hasonlóval találkozhatsz.
2012. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!