Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú úgy búcsúzik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú úgy búcsúzik el tőlem étterem után, hogy megpuszilja az arcomat, és azt mondja, hogy "azért remélem, még találkozunk", akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A vacsi alatt folyamatosan produkálta magát, de nagyon aranyosan, nem volt tolakodó. Mindig megnevettetett, vicceket mesélt, meg tett rám egy-két "csibész" megjegyzést.:) És így váltunk el, ahogy a kérdésben leírtam. Szerintetek tetszem neki, vagy csak udvariasságból mondta ezt?
2012. aug. 1. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy csináltam volna!

"Elérhetetlennek" akar tűnni, vagy csak egyszerűen össze akart zavarni (ha feltetted ezt a kérdést, akkor sikerült is neki)... És nem akar elsietni semmit, mint a többi kiskamasz. Örülj neki! Biztosan tetszel neki. Sőt, számíts arra, hogy legközelebbi találkozáskor sem fog megcsókolni. Ha ügyes, még akkor sem, ha kerek-perec megkérdezed tőle egy alkalmas időpontban, hogy "nincs kedved megcsókolni?" (és közben csábítóan-aranyosan pislogsz).... De előbb-utóbb eljön az ideje, ne félj. :) Lehet, hogy ki akar "éheztetni". Én így csinálnám. 28F

2012. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
utolso, okooos:DD
2013. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az is lehet nem küldtél megfelelő jelzéseket felé, ami arra motiválta volna, hogy tetszel neki, illetve valami olyan jelet küldtél feléje, ami elbizonytalanította. Nem tűnik magabiztosnak a fiú.

Ismerd meg jobban, ha neked is tetszik, es bíztasd egyértelműbb jelekkel.

Remelem aktuális még :)

2016. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!