Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok megismerkedni normális fiúkkal?

Figyelt kérdés
Elküldtétek őket könyvtárba, merthogy ott vannak a "normális" lányok, csakhogy én nem járok könyvtárba... (:
2012. aug. 2. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt nem hiszem..hány év körülieket egyáltalán?
2012. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és egyébként a gyíkok járnak könyvtárba nem a normálisak xD
2012. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt nem! Itt csak olyan hüłyék vannak mint én.


(De ha akarod elkisérlek a könyvtárba. Megmutatom hol is van és mi is az, és ha már ott vagy akkor ott majd ismerkedhetsz is.)

2012. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy :D? Amúgy én annak tartom magam. 19/F
2012. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem is azt gondoltam, hogy itt fogok ismerkedni.

Visszatérve a könyvtárra: hármas válaszoló, tudom mi az a könyvtár. Azért nem járok oda, mivel többnyire angol könyveket olvasok, és a könyvtárban, ami közel van hozzánk nincsenek angol könyvek. Jobban jövök ki, ha megveszem őket, minthogy egy csomót utazzak értük...

2012. aug. 2. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a könyvtár ahova én járok az tele van angol nyelvü könyvekkel.
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kár pedig én itt vagyok
2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahova én járnék, az nincs. A másik ok pedig az, hogy szeretem "birtokolni" a könyveket. Szeretem, ha bármikor fel tudom keresni a kedvenc részemet, hogy újraolvassam, szeretem végignézni amint egymás mellett sorakoznak a könyvespolcon.
2012. aug. 2. 14:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Ami a kort illeti, 15 éves vagyok. Persze, most jöhetnek a hozzászólásokat a fiatalságomat illetően, de kérlek, legalább humorosak legyenek. (:
2012. aug. 2. 14:41
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy fiatal én is 15 vok és tökre leszarom h mit gondolnak arról hogy van e csajom vagy nincs..senkinek semmi köze hozzá...
2012. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!