Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lány a kávézóban-sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lány a kávézóban-szórakozóhelyen, ez működhet? Nálatok bejönne?

Figyelt kérdés

Egy kávézó teraszán, a másik asztalnál nagy baráti társaság gyűlt össze, 3-4 asztalt is összetoltak fiúk, lányok, lehettek 15-20-an Kiszúrtam egy lányt ebből a társaságból, nagyon megtetszett, titkon mindig őt figyeltem, de igazából rám sem hederített. Végül nem volt merszem odaállni az asztalukhoz, és "khm-khm" köhintéssel odahívni magamhoz, majd megmondani neki, hogy elvinném fagyizni - pedig ez így lett volna a legőszintébb (és legbénább) húzás.... :)

Az egyik barátom azt javasolta, hogy fogjak egy cetlit, írjam rá, hogy "tetszel" (vagy hasonlót), ezt a cetlit ragasszam egy pohár aljára, melybe a pincér egy finom koktélt (vagy valami mást) tölt, majd vitessem ki neki, de ennyi, semmit ne áruljak el magamról, (majd a barátaimmal beülünk a benti részre - tehát elhagyjuk a teraszt). A barátom szerint a lány nyilván megkérdezi a pincért, hogy ki küldte az italt, ő pedig csak annyit fog neki mondani, hogy ezmegezilyenmegilyensrác - ott ül a benti helyiségben. A lány nyilván kíváncsi lesz: bejön, a pincér leírása alapján felismer. Ha tetszem neki, megköszöni (és kialakul a beszélgetés) ha nem, akkor csak úgy tesz, mintha a mosdóba indult volna, és nincs semmi. Végül nem csináltam meg, ti mit gondoltok, összejöhetett volna, vagy valami mással kellett volna próbálkoznom?


2012. aug. 3. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem rossz.
2012. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Jó ötlet, bár nálam azért nem működne, mert csendes, visszahúzódó vagyok, szóval, még ha tetszenél sem mennék oda megköszönni. Meg szoktam várni, hogy hozzám jöjjenek oda.
2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szóval, ha visszahúzódó, akkor nem biztos, hogy működik, ha nem, akkor lehet, hogy bejön.
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy remek ötlet, én magam is kipróbálom majd egyszer!


Sok sikert amúgy!

2012. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez szerintem is egy jó módszer. :) Egy próbát megért volna. Jó fej barátod van. :D:D
2012. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tanácsos.Ha egy kis esze van a csajnak,nem fogad el egy piát amit egy vadidegen küld,akit még nem is látott,de jó is kisülhet a dologból.
2012. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az orosz rulett csajozós változata. Mikor a kávézóban/buszon/metrón/utcán, vagy akárhol leszólítasz egy lányt, abban is benne van a csalódás lehetősége. Ugyanúgy ebben is.


De ez egyébként nagyon jó ötlet, szerintem mindenképp próbáld ki!


Egyébként egy kedves barátom készített egy "felmérést" önmagának, hogy mennyire sikeres ez a leszólítgatás a metrón. Odament 10 lányhoz, ebből 4 nem hajtotta el egyből, ebből 3-mal meg is ismerkedett és 1 a barátnője lett. Szerintem ez egész korrekt. :D

2012. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Nekem inkább a személyes dolog jobb ötletnek tűnik!

Mert így a lány azt érzi, hogy vagy lusta vagy odamenni hozzá és még az újadat sem akarod megmozdítani érte, vagy puhapö..ek fog hinni, hogy nem mersz odamenni!

Menj be a teraszról és verj be egy korsót+vodkát és máris oldódnak a gátlásaid! Benyomsz egy rágót és odamész a csajokhoz, hogy még soha nem ittál frappét és minden vágyad az, hogy velük igyál egyet!


Én kifejezetten béna vagyok a csajoknál, szóval az én válaszom ne legyen irányadó, de ha nagyon tetszene a lány, akkor szerintem megtenném a dolog érdekében, legfeljebb elküld!

2012. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen hülyeségnek tartok mindenfajta leszólítást,mert 98% hogy pofára esel.Ez azért lehet még esélyes,mert látja a lány hogy van pénzed,meg így már nem kell meghívnod piára,már ha bejön neki amit rendeltél.
2012. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy meghívod valamire az nem jelenti azt, hogy van pénzed! Valószínűleg én is meg tudnám hívni valamire pedig csak egy csóró egyetemista vagyok! :)

A lányban furcsa érzelmek lennének, jogosan érezné azt, hogy azt akarod kiprovokálni, hogy ő szólítson le! Szerintem meg 10nőből 8-nak nem derogál odamenni hozzád még akkor sem, ha tetszik neki a srác!

2012. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!