Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen típusú helyen lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú helyen lehet a legjobb ismerkedni? Az olyan szórakozóhelyektől, ahol hangos zene van, azért tartok, mert hallókészülékes vagyok, és a készülék ilyenkor minden hangot felerősít, és összemos.

Figyelt kérdés
ismerkedés, hely, hallókészülék

2012. aug. 4. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
kék laguna, a bajszos embereknél
2012. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet ismerkedni. Szerintem ez inkább elméleti probléma, mert nekem rendben van a hallásom, viszont gyakorlatilag üvöltenem kell minden helyen, és mások is így vannak ezzel. Sztem olvass szájról, ordíts, és ha van valami, menjetek csöndesebb helyre.
2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha én ismerkedni akarnék, elmennék egy viszonylag forgalmas helyre (pl. Budapesten egy pályaudvar), és ha nem vagyok nagyon csúnya, vagy legalábbis van a külsőmben valami, ami tetszik a férfiaknak, egyszerűen esélyt adnék nekik a közeledésre. leülnék egy pad szélére rajzolni, képregényt olvasni, vagy egy kutyával/macsekkal/hörcsöggel/óriáskígyóval a kezemben... Ha csak a belső szépség adatott meg, szerintem az is kisugárzik. Ha mégsem, akkor ez a módszer kevésbé jó.


Tapasztalatból írok, bár én soha nem vetemedtem ilyen párkeresésre, és nem is tartom magam szépnek, a szokatlan dolgaim miatt nagyon gyakran állítanak meg az urak az utcákon. Néha sajnálom is, hogy férjnél vagyok. :)


22/L

2012. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pályaudvar? igen, látszik, hgoy tényleg sose ismerkedtél igy :D
2012. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

shhh dong sleeping!


3: padon rajzolgatás + óriáskígyó? érdekesen hangzik:P


oké, már felkelt.


na jó baromság off: ha jó csaj vagy akkor egész 1xűen jelezd a hím egyedeknek h lehet ismerkedni / adj rá vmi jó okot / kezdő témát lásd óriáskígyó :D az azért meglehetősen érdekes látvány lenne.


squirrels must die!

2012. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem lány :) Köszi az eddigi válaszokat :)
2012. aug. 4. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen hallókészüléked van?Csak mert én is hallókészülékes vagyok, de az enyém nem produkál ilyesmit(digitális).

Amúgy mint mondták, szórakozóhelyen a rendesen hallók is fülbe ordítanak 5cm-ről...És igen, szórakozóhelyen talán a legjobb, a strandra szinte senki nem megy ismerkedni.

2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A készülék típusa Oticon Vigo.
2012. aug. 19. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A véletlen típusúnál nincs jobb. :)

Ne görcsölj rá, készülék legyen mindig bekapcsolva, ha tudsz akkor telefonálj inkább mint sms, ezzel minden kételyt el tudsz oszlatni még azelőtt mielőtt felmerülne a csajban.

2012. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!