Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatod szerint: lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatod szerint: lehet egy menő mobillal imponálni egy csajnak?

Figyelt kérdés

Vagyis volt már olyan helyzet, hogy első randin kitettél az asztalra egy méregdrága mobiltelefont és a csaj (akit fel akartál szedni) megjegyezte ábrándozó hangsúllyal, hogy: "úhh, milyen jó telefonod van, megnézhetem?"


És ez milyen mértékben járult hozzá (már ha hozzájárult szerinted) ahhoz, hogy összejöttetek és oda tudtad verni a nőnek a nagy birsalmafejűt?



2012. aug. 4. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
iPhonennal és S3-mal talán, bár nem hiszem. A többit nem nagyon ismeri egy átlagos csaj. Például egy Vertuval ezt nem nagyon lehetne eljátszani. Barátnőm sokszor még a saját telefonja típusát is elfelejti.
2012. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet persze a pénzéhesebb ribiknél. De pl az ájfon4 vagy s3 mellé jó ha egy 10 milla körüli bmw, jaguár, audi vagy hasonló vassal érkezel, lehetőleg minőségi ruhákban, fizetve valami flancos helyen a kaját piát, és véletlen kifigyel a péztárcádból kb 10-20 húszezres hivatkozva arra, nem szereted mindig a bankkártyáidat használni, jó ha van némi apró nálad. Nah de az ilyen csaj sokmindenre nem jó.
2012. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem nem hatna meg főleg első randin, h milyen mobilja van. Nem az érdekel, hanem a személyisége, lehet-e beszélgetni vele, nem csak beszél, figyel-e..ect. Habár lehet ez plaza cicáknál bejöhet.. Meg akiket én ismerek nem izgatja, h a srácnak milyen mobilja van.

Ha megfogna benne valami nem a mobilja miatt lennék vele.

(N)

2012. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 aya26 válasza:

Hát szerintem ne olyan csajt keress, akinek ez számít.. az nem magad miatt fog szeretni, hanem a pénzed miatt..

Reendes csajoknál ez nem számít, de a pénzéheseknél elég sokat, meglát egy jobb telefont, és arra következtet, h tele vagy pénzzel.

2012. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nos egy "nem mobilszakértő" csajról nem gondolom, hogy egy Samsung g S3 felcsigázza, mert ő nem hinném hogy a processzor órajellel és a memória méretével tisztában lenne. Vagy tévedek? Hölgyeim, cáfoljatok meg. Viszont igen: a kiharapott alma már lehet hogy benedvesít egy-két bombajó nőt. Igaz csajok?
2012. aug. 4. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem is azért, hanem mert a TV tele van az S3-mal. De összességében az a véleményem, hogy ha egy ilyennel ennyire villogsz, inkább a zsebtolvajok fognak felizgulni.
2012. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól, mert az S3 az Olimpia támogatója, még nem fogja felismerni a készüléket egy csodaszép arcú, kifestett és napbarnított tudatlan plázacica. De ez csak az én véleményem. Ha ilyen tipusú lány olvassa, nyugodtan cáfoljon rá.
2012. aug. 4. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
ja, csak nem beléd, hanem a pénzedbe fog beleszeretni. ha meg nem érdekli a pénz, akkor lesz@rja, hogy milyen telefonod van.
2012. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Atyaég. -.-' Erre akarnál alapozni egy kapcsolatot? :DDD

Amúgy magamból kiindulva a válasz NEM.

Szeretem az okostelefonokat nagyon, de ha egy fiúnak (akivel randizom) olyan van, ami nekem tetszik, az is a telefonnak szól, nem a srácnak.

2012. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 évesen még esetleg, de egy felnőtt nő nagyon butuska, pénzéhes liba kell legyen, ha hanyatt dobja magát egy TELEFONTÓL.

Másrészt láttam én már átlagos anyagiakkal rendelkező embert is drága telefonnal, szóval ez önmagában még nem jelent semmit.

2012. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!