Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy a fenébe létezhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

sziasztok,


hogy a fenébe létezhet, hogy ennyire nincs szerencsém a csajokkal?


eddig 1 komoly kapcsolatom volt, több mint fél évig tartott, de annak is már vége lassan 2 éve.


azóta kb semmi érdemleges nem volt.


tegnap is voltam a sundown medencés partyn, és ott is csak azért jött össze valami, mert a lány kezdeményezett.


valahogy nem szoktam hozzá, és ezáltal nem is tudok kezdeményezni, nagyon csökkenne az egóm ha a lányok elutasítanának, ezért inkább meg se próbálom...


eddig csak akkor jött össze valami, ha a lány lépett, mert én kb soha nem szoktam nyitni.


kinézetem szerintem túlzás nélkül átlag felettinek nevezhető, mivel testépítő vagyok, ezért a korosztályomnál jóval izmosabb fizikumom van, és a visszajelzések alapján helyes is vagyok.


nem tartom magam beképzeltnek, a csúnyább lányokkal is kedvesen elbeszélgetek, a stílusom is rendben van szerintem, nem vagyok ilyen díszmajom mint a fiatalok nagy része.


az a bajom, hogy nem merek kezdeményezni, mert félek az elutasítástól, meg gondolom eléggé látszana rajtam, hogy izgulok, hogy megnyerőnek tűnjek elsőre... ezért inkább mindig megvártam, míg valaki kezdeményez, holott nekem illene lépnem.. :D



2012. aug. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

kinézetem szerintem túlzás nélkül átlag felettinek nevezhető <---> nem tartom magam beképzeltnek, a csúnyább lányokkal is kedvesen elbeszélgetek

Ez kicsit ellentmondásos, nem?

2012. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezen csak úgy tudsz túllépni, ha összeszeded a bátorságod, és próbálkozol.
2012. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
#1: azért, mert tisztában van önmagával, még nem nagyképű. Ha testépítő, akkor gyanítom szép teste van, és ha jóképű is, akkor igen, nagyon szerencsés fickó, és igenis lehet átlag feletti.
2012. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké, én kérek elnézést.

A kérdésre válaszolva, szerintem mindenképpen érdemes lenne kezdeményezni, és nem a sült galambot várni. Én is ebben a helyzetben voltam pár éve, semmi nem akart összejönni, aztán most lassan 2 éve van barátnőm. Önbizalom, ha másképp nem megy, igyál 2 felest.

2012. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mersz kezdeményezni, mert még soha nem próbáltad. És ha a csaj nemet mond, akkor mi van? Máris közelebb kerültél a következő igenhez.

Sok csaj ( a többség) nem fog hozzád odamenni, ha te nem lépsz, sose ismerkedsz meg velük.



Nem úgy kell elképzelni, hogy azonnal le kell támadni.

Tetszik a lány. Nézed (naná). Észreveszi,rámosolyogsz. Visszamosolyog. Kicsit igazgatja a haját, stb. Máris tudod, hogy tetszel neki, nyert ügyed van, csak oda kell menni.


Kezdetnek megteszi egy "Szia, Béla vagyok. Először jársz itt?"

Nincs ebben semmi halálos veszedelem.


Ha a csajnak tetszel, tök mindegy mit mondasz elsőre, ő is segíteni fog, hogy normális beszélgetés kialakuljon.

2012. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen, tényleg rutin kérdése az egész.

erőt veszek magamon, és remélem sikerül valamit alkotni.


köszönöm a biztatást. :)

2012. aug. 5. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

testépítő :)) hmm.. nekem írhatsz :D

20/L

2012. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!