Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy nem tudok rendesen becsajozni?

Figyelt kérdés
Nos. Igaz,hogy házas vagyok,ami nem működik,pedig 10 évig mintaházasság volt.A legtöbb ismerősöm azt mondja,hogy jóképű vagyok,mégis valami mindig meggátol,hogy partnert találjak.Nagyon rossz mert nem tudom mi a hiba,hol javítsak.34.f.

#becsajoz
2012. aug. 6. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
válj el és utánna tudsz új kapcsolatot csinálni :D
2012. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BB Ádám ***** válasza:
valószínűleg ronda vagy vagy idegesítő. minden férfinek mondják az ismerősei h jóképű....és azt nem kívánod aki ezt mondta neked?
2012. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De kívánom,csak ők családos anyukák.A korosztályomban már ez van.Nem is akarnék családot szétszedni.
2012. aug. 6. 11:31
 4/4 BB Ádám ***** válasza:
értem. ez elárulta hogy rendes ember vagy:) várj egy kicsit egyszercsak találsz valakit. járkálj el közösségi helyekre ( nem a sztiptízbárba gondolom) hanem pl kávézókba, vagy a barátaidtól kérhetnél tanácsot ők joban ismernek
2012. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!