Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 175 alatti csajozógép pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 alatti csajozógép pasik írjatok! Vannak itt ilyenek?

Figyelt kérdés

Csak azok írjanak, akik tényleg egyfajta modern Kaszanovák és rengeteg csajuk volt vagy ha az életkoruk miatt nem is, de imádják őket a lányok.


Azt is írjátok mellé, hogy gazdagok vagytok-e vagy sem. Ez alatt nem milliomost értek, csak hogy mennyiben játszott szerepet benne, hogy a kortársaidtól jobban állsz, ha jobban állsz. Tehát van már autód és/vagy saját lakásod és/vagy jól fizető, stabil állásod. De csak amennyiben ezekkel kitűnsz a környezetedből.



2012. aug. 6. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
jaj most jönnek majd a kommentek,hogy "én az vagyok"
2012. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
én az vagyok
2012. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én az vagyok


am nem, én 176 cm vagyok.

2012. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én az vagyok


csak 183cm :(

2012. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BB Ádám ***** válasza:
gazdag vagyok jóképű sármos és eddig rengeted nőm volt. akkor esküvő?
2012. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
itt a pénz a lényeg ! (tapasztalat) átlagos srác vagyok kulsőre talán a ruháim márkásabbak az átlagnál de a fater vállalokzo autopályákat épitenek. 26vagyok nekem ML 6.3 amg-m van. olyan csajt fuzok be amilyet akarok ha megérzik a pénz szagág tapadnak mint a legyek a légypapirra
2012. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én az vagyok
2012. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdezõ,ugye te is megütöd a mércét?Autó,saját lakás,pénz....ezzel kúrvajól bestartolsz!!!Szánalmas vagy ....
2012. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as nem értem mi a bajod, a kérdező azt kérdezte, hogyha van e 175 centis kaszanova az gazdag-e? és számára itt kezdődik a gazdagság...
2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jé, de minek lógtok itt?


Ez a csóró antiszoc informatikusok, meg az unatkozó alsó tagozatosok site-ja. Többé kevésbé. Meg persze én.


De már érdekel mi lesz ebből...

2012. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!