Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy lány hogy jelezzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány hogy jelezzen felétek, hogy "randira hívhatjátok" vagyok hogy "tetszetek nekik"? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem írhatom ki a homlokomra, de valahogy jelezhetek.

Köszönöm a válaszokat


2012. aug. 6. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mosolyogj, esetleg, ha beszélgettek érj hozzá, simítsd végig a karját. N
2012. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne jelezzen! ha nem elég rafinált hogy rákényszeritse a fiut, akkor mondja meg inkább egyértelmüen
2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy kis cumi és szavak nélkül is elmondtad h mit érzel:))))
2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ha te hívod meg, néha a nő is kezdeményezhet. egyébként meg nálam úgy esett le először a tantusz, hogy egy lány rámnézett és mosolygott, és amikor visszamosolyogtam elpirult, és nevetett. ebből én tudtam mi a dolgom
2012. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!