Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok alkoholistának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok alkoholistának minősítenek ha napi 2 sört iszom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkoholista állapot: amikor azt hiszi magáról az illető, hogy bármikor le tudja rakni az italt, de igazából mégsem képes rá! Nem ital mennyiség függő, hanem rendszer és akarat függő dolog!
2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dehogy számít, kell a vesének a sör :D
2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak teljesen igaza van, ha meg bírod állni mondjuk napokig, hogy ne igyál, akkor nem vagy alkoholista. Az alkoholistának szüksége van a napi adagjára, képtelen kihagyni,és általában csak mentegetőzik, hogy "de csak egy pohárral iszok" "Bármikor le tudnám tenni" De persze sosem teszi..tehát nem mindegy..


Ez már csak a magánvélemény: nekem nem tetszene a napi két sör. Lehet, hogy azért is, mert utálom a sör szagát, de nem is tetszik, ha valaki minden nap iszik (ha csak ennyit is ) 22/L

2012. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne mond el nekik b.aszki
2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, én együtt sörözöm a barátommal.
2012. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen. Engem az is irritál, ha hétközben isznak. Oké egy nehezebb nap után 1 sör.. De minden nap?! Miért nem elég a hétvége??

Nálunk a családban van/voltak alkoholisták. És én nem akarom azt átélni a saját kis családommal, amit gyerekkoromban végig tűrnöm kellett. Szóval még bottal sem piszkálok meg olyan embert aki minden nap iszik.

2012. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már....Néha nekem is jól esik egy pohár sör. 3-4% alkohol tartalmú ital szerintem nem nagy kaland...

Persze ha ettől fejre állsz az gáz. Ha úgy megiszol két sört egy nap hogy semmi bajod tőle, nem veszted el az önkontrollod. Akkor idd csak.

De ha a környezetednek ez a szokásod már kellemetlen, esetleg szóvá teszik, hogy hát ez így nem egészen jó... Akkor érdemes elgondolkozni a kérdésen...


Valamint nem mindegy hogy a két sőr 500ml-es vagy 1,5 L kiszerelésű...mert hát itt csak annyit írsz hogy 2... :D

2012. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hiánypótlás: 2 doboz sör
2012. aug. 6. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen alkoholistának számít már az. A napi 1 doboz sör a határ férfiaknál, nőknél kevesebb (mivel magasabb a testzsír százalékuk).


Tehát ha valaki mindennap iszik, alkoholistának számít, függetlenül attól, hogy le tudja-e tenni. Mivel vannak olyan alkoholisták is, akik havonta egyszer-kétszer isznak, de akkor ájulásig. De vannak olyanok, akik minden nap megisszák a magukét.


Kérdező a te esetedben nincs oylan nap, maikor józan lennél. Thát alkoholista vagy. (Most hogy csak feltételezted vagy sem, hogy te iszod meg ezt az adagot vagy csak kíváncsi vagy és a magad nevében írtál, tekintsd úgy a válaszom.)

2012. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!