Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok jobban bírják szingliként, mint a fiúk? Nekik tényleg nem lenne társra szükségük vagy csak azért mondják, hogy ne hajtsanak rájuk a fiúk tömegesen?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a nőknek általában jobban van tartásuk,ezzel a tartással ki tudják várni,hogy olyan pasi jusson nekik,amient akarnak,még ha évekbe is tellhet,és ha úgy átveri őket,ahogy csak tudja,akkor is.
2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kérdésedben burkoltan közölt információ nem megalapozott. Mire épül a véleményed, hogy a lányok "jobban bírják szingliként"?
2012. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
talán mert a lányok le tudják magukat mással is foglalni,mint például tanulás, olvasás, ismerkedés a világgal stb.Vagyis használják a z eszüket..(már amelyik,mert egye több lánynak már nincs esze amit használhatna) a fiúk többsége pedig a farkukon keresztül gondolkodnak vagyis az eszüket a farkukban hordják (de hál istenek vannak még normális,gondolkodó férfiak is)
2012. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a lányok többsége sokkal inkább kapcsolatfüggő, mint a fiúk.
2012. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én is sokkal több kapcsolatfüggő lányt ismertem mint fiút
2012. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor én valami ritka mutáns fiú vagyok, mert már nem is tudom hány éve keresem a párom, egy normális, rendes, de azért szeximádó lányt, mert sajnos találkoztam olyannal, aki nem tartotta fontosnak a szexet, de amúgy megfelelt volna barátnőnek. Bár a táv is bezavart ott azért.
2012. aug. 6. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A kommented alapján súlyos önértékelési zavarokkal küzködsz. Ilyen állapotban csak még nehezebb sikereket elérni az élet bármely területén. Tedd rendbe a saját életed, szerezz sikereket, válj önállóvá! Utána majd ráérsz gondolkodni azon, hogy miért utasítanak el.
2012. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!