Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok, de most nem megyek egy jó ideig. Van két srác. Az egyik helyes, de nem sokat beszélünk, mert nem mindig kerülünk egy műszakba és bejön.:$ A másikkal gyakrabban vagyok egy műszakba, és szinte mindig odajön beszélgetni, sztem bejövök neki, mert állandóan azt érzékelteti, de én baráti viszonynál nem szeretnék többet. Hogy döntsek, hogy két szék között ne a pad alá essek?:S:/
2012. aug. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ulj meg 2 szeket.. :-)
2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

randizza az egyikkel és még ha mindig a másik a jobb akkor tudod....

,,Ha valaki két embert szeret akkor a másodikat kell hogy válassza mert ha igazán szerette volna az elsőt,nem szeret bele a másodikba!" ezt jobban nem tudom kifejezni csak ezzel az idézettel :)

2012. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.

Ez jó volt és tényleg van benne némi igazság. :)

Honnan az idézet?


Kérdező, teszteld őket csak szépen, óvatosan vagyis ismerd meg őket egy picivel jobban. Utána már szerencsés esetben könnyebb lesz választani. Ennyi infó alapján max. ezt tudom tanácsolni.

2012. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az idézet Johnny Depp-től van.
2012. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban? Az egyik filmjében volt?
2012. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban hogyan "érzékelteti" neked,hogy bejössz neki??
2012. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!