Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az szakító ok a nőknél ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szakító ok a nőknél ha nem lehet belőlem szolgalelkű papucsot csinálni?

Figyelt kérdés

Egy kialakulóban álló kapcsolat előtt állok ha meg próbálnának ugráltatni rosszabb esetbe csak kihasználni vagyis arra kötelezni amit nem akarok, egyszerűen nemet mondanék.


Én pontosan ilyen nem tudnék lenni ami az alábbi videón látható.

http://www.youtube.com/watch?v=F_mIapNxIkA


2012. aug. 7. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen dühös lennék ha megpróbálna a leendő barátnőm így "betörni".
2012. aug. 7. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam az lenne szakító ok, ha lehetne. Ugyan nem is próbálnám meg, de ha kiderülne időközben hogy ilyen....
2012. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de azért nemtörődöm bunkó se legyél. Értem ezalatt, hogy ne a nőnek kelljen minden házimunkát megcsinálni.

Nekem volt olyan párom, aki elvárta amellett, hogy én is (sőt volt, amikor csak én) dolgoztam, hogy a házimunkát is én csináljam meg egyedül, mert az a nő dolga. Ez nekem elég rosszul esett, olyan volt mintha cselédnek tartana...


Egyébként a videóról csak annyit, hogy ez nem egy papucs férj, hanem egy baromi találékony férfi. :D Megoldotta, hogy hogyan mehet a barátnője nélkül nyaralni. :) 25N

2012. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az úgy felötlött benned, hogy ez a videó egy paródia? Attól hogy valaki elmosogat maga után vagy leugrik a párjának a kisboltba (nem Japánba...), nem lesz papucs. Meg aztán akkor fordítva se várd, hogy kiszolgáljanak a hideg söröddel amíg focit nézel vagy valami ilyesmi... Nem attól lesz valaki igazi férfi, hogy makacs mint az állat.
2012. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezen a vidin besírtam :DDDD
2012. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva, ami a vidiben van. xDD

Nem, azért senki se legyen ilyen papucs. De egy csészét eltudsz mosni magad után, nem?:D Meg néha kedveskedni?

Nem azt mondom h legyél papucs, de azt se várd el, hogy a csaj csináljon mindent. Érted?:D

2012. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell húzni a határokat neked is meg neki is valahol. Ha ez a párodnak nem felel meg, és nem vagy kompromisszum képes, akkor az szakító ok. Jobb helyeken ezt megbeszélik, máshol veszekedéssel intézik el, vagy addig gyűlik a harag az egyik félben, amíg szakít.
2015. márc. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még mindig. Van még ilyen videód, rohadt jó :D
2015. márc. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!