Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik valószínű én is tetszek neki de ő kicsit zárkózott el szeretném neki mondani hogy tetszik de mi van ha mégse tetszek neki szoktuk látni egymást és ha azt mondja hogy nem akkor nem bírnék rá nézni mert félek ki nevet mit tegyek?
2012. aug. 7. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá beszélgetni, ha nem is tetszel neki, legalább haverok lehettek.

El is mondhatod neki egyből, de akkor kerüli fog, ha nem tetszel neki. (Ha 14-17-es korosztályban vagy)

2012. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bátraké a szerencse! Ha kinevet akkor egy suttyó :)
2012. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te is csak egyszer elsz,probald meg nyugodtan.kesobb lehet,hogy bannad,ha nem mondanad el neki.ha kinevet,akkor egy eretlen p.cs,es nem kell torodni vele.

szoval,nagy levego,semmit nem veszithetsz

2012. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat meg fogadom a tanácsotokat holnap elé álok és meg mondom neki :)
2012. aug. 7. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Ha bejössz neki, akkor úgy is rád fog hajtani. Ha nem, akkor pedig könnyedén kihátrálhatsz.
2012. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovacspistivoktső válasza:
majd írd meg hogy mit mondott:)kiváncsi vagyok, amúgy nekem jól esne ha egyszer egy lány jönne oda elém és ezt mondaná, kell néha egy ki változás:D
2012. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben(kovacspisti...) meg írom privibe de most nem nagyon tudunk beszélni mert nyaral :)
2012. aug. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!