Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » McDonalds-ban első "randin"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonalds-ban első "randin" kaja? Viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel interneten két éve beszélgetünk napi szinten, és most jutottunk el oda, hogy elmenjünk személyesen is találkozni. Ő 18, én 16, de van barátnője.

Mi Budapestiek vagyunk, a lány vidéken él... szóval fura, de állítólag csak barát.



Akkor mit illik nekem enni?

Mármint veszek egy Big Mac-et, kicsit vicces ahogy eszem, és pluszba kólával krumplival drága is neki azért...mármint ha ő fizetné...

Ha salátát veszek, akkor én vagyok a fogyókúrás kiscsaj...

Ha párszázast, akkor csóró...


Segítenétek ebben a kaja ügyben?

( A mustáros cuccokat nem eszem meg!)



Valamint hogy hogy köszönjünk..mármint...odaérek és puszi puszi? vagy illik tulajdonképpen bemutatkozni?


Hogy viselkedjek????


Előre is köszi!! Első "randim"...


16/ parázó csaj



2012. aug. 8. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kösz...most megéheztem :D,nyomás enni!
2012. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a van barátnője, de vidéken. Ezzel az erővel még akár kereshet magának egy Budapesti lányt sexre, ha már az állítólagos barátnője vidéken él.

És Meki mint randi hely... na mindegy.


Ha már állításod szerint két éve beszélgettek valamennyire csak ismeritek egymást.

Puszi mehet, de ha nem ő kezdeményez akkor te ne kezd el puszilkodni.


Szendvics meg annyi féle van. Hamburger, sajtburger, mcfarm, mcchicken, mcroyal, mcnuggets, stb.

Ezek például kisebb szendvicsek és normálisan lehet majszolni beszélgetés közben.

2012. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kérj csirkefalatokat valami mártogatóssal. azzal nem kell szenvedni. ha akar valamit, úgyis meg fogja tenni, feltéve, ha nem beszari. viselkedj úgy mint máskor. légy önmagad.
2012. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2012. aug. 8. 08:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha személyesen nem találkoztatok még, akkor igen, be kell mutatkozni! Könnyítsd meg a dolgát és nyújts kezet neki előre! Nem hiszem hogy első randira jó hely a Mekk. Beülhettek egy kávéra vagy egy italra, de én pl. azzal is sétálok tovább! Próbáljátok kihagyni a fizetős helyeket, mert az is előfordul hogy egyben ez lesz az utolsó randi, és akkor nem kellemetlen a fizetés sem.


Remélem segítettem! 34f.

2012. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erről a "ha ezt eszem ezt hiszi"-ről ez jutott eszembe:

[link]

2012. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz összejönni vele akkor miért csinálsz ekkora ügyet belőle? am max kérd azt amit ő
2012. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert jó barát, és nem szeretnék égnie gy sort...összejönni nem szeretnék semmi képen...a Mekit már megbeszéltük...

De köszi azért

2012. aug. 8. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:

de jót nevettem:D

egyél azt ami jól esik és kész, ha jóba vagytok nem hinném hogy ez megváltoztatná a véleményét rólad:D

2012. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha kérnél egy fagyit?Így nyáron egy randin szerintem az egyik legjobb választás,lehet kanalazni,nem is olyan drága.
2012. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!