Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy csajjal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy csajjal. Kettő nap múlva megint találkoztunk. Most kb. mennyit érdemes várni? Mikor talizzak vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegnap.
2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sohanapján kiskedden.
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok, dolgoztok, milyen messze laktok egymástól???

Heti 2-3 nap szerintem elég, nem kell mindjárt a másikra akaszkodni. Legalábbis nekem megterhelő volt, hogy minden áldott nap munka után rohantam találkára.


Esetleg megkérdezhetnéd a másik felet, hogy mit gondolsz, mikor találkozzunk legközelebb???

2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem kell így siettetni. Had pihenjen egy kicsit. Érted. Ha hiányozzak neki néhány napig.
2012. aug. 8. 13:01
 5/7 A kérdező kommentje:

kb. 1 órára lakunk egymástól. Nem dolgozunk.

Én igazság szerint nem akarom megkérdezni. Szeretnék határozott lenni.

Ekkor itt találkozzunk! Kb. így :D

2012. aug. 8. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
aha, és ha közli, hogy az neki nem alkalmas?
2012. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor mondok más időpontot.

Félreértettél. Én csak nem akarok bizonytalan és döntésképtelen lenni.

Nem akarom megbeszélni: szia neked mikor jó? nem tudom hova mennyünk szerinted, vagy az is lehet hogy ekkor találkozzunk, mi legyen? Na ezt NEE!!

2012. aug. 8. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!