Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak üzenetben annak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak üzenetben annak egy társkeresőn, akivel szeretnék megismerkedni? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Planetromeo nevű társkeresőről van szó. Sokan azt írják, hogy nem 1-2 szavas leveleket várnak, de első üzenetben mit tudnék azon kívül írni, hogy "Szia, van kedved ismerkedni?"?


CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!!


22/F



2012. aug. 8. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne!
2012. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt,hogy ez meg ez alapján amit olvastál/láttál nagyon szimpatikus,szeretnéd megismerni.Jó eséllyel megnézi az adatlapod mielőtt válaszol,de akár leírhatsz magadról pár érdekesebb infót.
2012. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves kérdező!


Mivel hasonló helyzetben én is gyakran szoktam lenni,ezért pár dolog ehhez neked.

először is írd meg hogy igen érdekled őt szeretnél vele levelezni és hogy színpatikusnak tartód.

Aztán írd le szokásaidat mit szeretsz.Mivel foglalkozol,hogy nézel ki ha nem látni képet rólad illetve róla.

Aztán írd le neki hogy dohányzol-e meg hogy esetleg titokban vagy nyíltan volnál-e meleg.

Legyen ez tisztázva az elején hogy diszkréció meg legyen.

Esetleg még írhatsz illetve kérdezhetsz róla a vágyairól és mit szeretne a másik partnertől vagyis tőled.

Hát elsőnek ennyi a többi meg alakul.

Egy még esetleg azt is írd meg falun vagy városon élsz-e és hogy ő is milyen körülmények közt lakik.

Ezt csak azért tudja hogy milyen élete van a másiknak.

Szokások meg ilyenek miatt.

Kérdezheted tőle azt is hogy szokott-e társaságba menni vagy inkább zárkózottabb .

remélem tudtam tanácsokat adni?

2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! ÉN EZEKTŐL A LEVELEKTŐL MINDIG KIAKADTAM!

UNALMAS ,SABLONOS, írj valami frappánsat vagy vicceset... ha jól reagál legalább tudod hogy nem egy sznob idiótánál próbálkozol!

2012. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz ha valaki poénkodni próbál xD

Rám egyszer angolul írtak mer nyelvvizsgázott próbáld ki ezt :DDD

2012. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
szerintem meg az a gáz ha valaki úgy ad tanácsot hogy életében egyszer sem volt fent társkeresőn vagy ha igen akkor sosem kapott 100levelet percenként...A 15.levél után meg lehet unni a sablont...de ti tudjátok!Az hogy "szia tetszel,magamról annyit hogy....."és elkezded sorolni ennél nincs szánalmasabb :D
2012. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne írj túl sokat magadról.


Én kb ezt szoktam:


Szia! Tetszenek a képeid/helyes vagy/szimpatikusnak tűnsz/bejössz...

+ egy kérdés, amire válaszolhat. Akár csak annyi, hogy kit/mit keres, vagy járt-e már a Maldiv szigeteken stb.


Inkább érdeklődj róla bármiről, ami eszedbe jut. Szóval ne magaddal foglalkozz, hanem vele.


Ha a szexuális preferenciáiról érdeklődsz egyből, abból könnyen inkább alkalmi szex, mint komolyabb kapcsolat.

2013. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
N a g y o n f o n t o s: A levélnek nem a tartalma a lényeg, mert a lényeget a szavak és sorok között látha az ember. A szóhasználat, az írásjelhasználat, a helyesírási hibák típusai árulnak el legtöbbet a levélíróról. Persze fontos a tartalom is, igazat kell írni, bármiről, amit gondolsz. A tartalom is sok mindent elárul, de a lényeg a sorok között van!
2014. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!