Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi bucsuzaskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi bucsuzaskor megolel es ad ket puszit az jelent valamit, miutan jot beszelgettunk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
azt h jól érezte magát
2012. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem jelent semmit, általános elköszönés.
2012. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok. mintha én tettem volna fel a kérdést..
2012. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mindenképp, hogy kedvel, és jó volt veled. Legalábbis én csak azon ismerőseimnek adok puszit, meg ölelem meg, akiket kedvelek, szeretek valamilyen szinten. Persze lehet, hogy csak elköszönés, de akkor nem lenne ölelés. Szóval... Jelent szerintem. ;)
2012. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%
Ha ez a pasi a nagypapád, akkor biztosan szeret !
2012. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe, de nem jelent semmit...elbeszélgettem a sráccal, jókat nevettünk, a végén pedig 3puszi, és megölelt... de a srácnak a búcsúbulija volt, mert elköltözött egy másik városba. Vagy volt egy ugyanilyen eset, de akkor meg a srácnak volt barátnője, tehát szerintem nem jelent semmit :/
2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alanya válogatja...
2012. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!