Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 112-es buszon van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WP kérdése:

A 112-es buszon van egy lány aki nagyon jól néz ki. Megszólítását elterveztem, meg hogy mit mondok majd neki. De mivan hogyha lepattint? :D Szerintem égő lenne! (körülöttem levő csajok azt mondják jól nézek ki) ha ez számít. :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kort ne irtam :D 15/F
2012. aug. 9. 18:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Írd le mit szeretnél mondani,és így majd többen véleményezik,hogy azzal a dumával lepattint-e vagy bejön-e neki.
2012. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már volt
2012. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen volt de törölték az előzőt valamiért
2012. aug. 9. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__28871..

Olvasd el :D Én voltam,nekem bevált azóta együtt vagyok a csajjal :D

2012. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg, ha lepattint, így jártál.. nem vesztesz semmit :) Amúgy ez tök ari, én is azzal a busszal jártam a fősulira egész tavalyi évben.. már ha Budapestről van szó :D
2012. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen Budapesten a 112-es. Szerintem sinen lesz ez a dolog mert szerintem jól nézek ki és általában az meg a beszéd dönti el,hogy bejövök e neki vagy sem. De már volt amikor mellettem levő sorban ült a buszon és nézett,mosolygott.

Egyszer ült mellettem és leejtette a könyvjelzőjét én felvettem neki és akkor is mosolygott,meg szemezett. Ezek mind jelek nem?

2012. aug. 9. 19:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs a sok kérdésért de 1-szer volt barátnőm és páva volt úgyhogy normális lányokkal nincs tapasztalatom :)
2012. aug. 9. 19:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Amiket leirtam azok jelnek tekinthetők
2012. aug. 9. 19:48
 10/10 A kérdező kommentje:
?
2012. aug. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!