Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mostanában flörtölgetünk. Facebookon nagyon sokat beszélgetünk, mindig ő ír rám, viszont kis félénk, szerény gyerek. Buliban állandóan táncolunk, fogja a kezem, meg akar csókolni, ilyenek. Viszont máskor nem kezdeményez találkozást, csak buliban. Mikor a neten beszélgetünk jól elvagyunk, néha feljönnek olyan dolgok is, amiket aztán azért terel, mert kínosan érzi magát. Azért lehet, mert nem akar tőlem semmi komolyat, vagy azért, mert alapvetően gátlásos, és 1-2 pohár ital után kezd felengedni, laza lenni? Köszi előre is!

17l 18f


2012. aug. 12. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni,semmi komolyat nem szeretne
2012. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 legly ***** válasza:

Üdvözletem!


A válaszom az az hogy szerintem gátlásos, s a pia oldja fel.

Szóval itatsd le, minden nap, és már jó is ;)


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
B.aszni akar csak. Buliban sokkal lazábban viselkednek az emberek és ugye ott a pia is, így könnyebb megfektetni a csajt.
2012. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. De ha meg akarna dugni, nyilván a hétköznapokon is úgy viselkedne, nem? Nem értem őt :/
2012. aug. 12. 00:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha bejön a srác, hívd el te, szeintem gátlásos
2012. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

gátlásos, tavaly nekem is csak a pia segített és bulikon tudtam csak feloldódni.. derítsd ki, h mennyi nővel volt már mert ha valami tapasztalt srác akkor csak dugni akar

17/F

2012. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha csak dugni akarna nem csak buliban menne rád, tényleg gátlásos.


Ha érdekel foglalkozz vele, ha megbízik benned nyitottabb lesz.

2012. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát csókold meg a buliban! Hátha emlékszik rá másnap is, és akkor eszébe jut az, hogy milyen jó veled! És azután talán merészebb lesz, ha te is hagyod!


42/F

2012. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. aug. 12. 01:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezért valaki ennyire nem gátlásos


Nem egy idegen csajról van szó akihez oda kell menni


Már rég összejöttetek volna ha ő is akarná


Szerencsétlen meg akarna dugni a bulikon de eddig nem jött össze neki

2012. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!